İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

stormpay && moneybookers

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
kazanacağın parayı riske atabileceksen elbette stormpay. money bookers fazla özellikli değil ama stormpay çok güzel bir arabirim kullanıyor. ve ödemelerinin yüzde 99unu gerçekleştiriyor.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Moneybookers internetin en köklü gazinolardan birisi olan gamebookers'an ödeme şirketi. Güvenilirliği konusunda hiç şüphe duymana gerek yok diyebilirim. Stormpay son zamanlarda oldukça popüler oldu. Her ikisini de kullanabilirsin bence.
Bol kazançlı, internet dolu günler...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam iste pek fena sayilmaz o zaman.
bana e-shop olayini destekleyen sanal para firmasi gerek dostum
sitem uzerinden php ile yaptigim orjinal isleri saticam

B

brotherhood

Misafir
Arkadaşlar peki stormpay olsun Moneybookers olsun.Kayıt olduktan sonra ne gibi bilgiler istiyorlar ? Mesela kredi kartı fotokopisi veya kimlik gibi bilgiler istiyorlar mı ?

P

Parae

Misafir
tabiki istiyorlar o bilgileri , scanletip yollaman lazım ..

Ayrica satış içinde kullanabilirsin , istedigin gibi yani ..

Moneybookers gayet iyi ..

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
moneybookers.com kullaniyorum gayet iyi calişiyorlar ticari satiş olarak kullanirsan komisyonlari degişiyormu bilmiyorum en düşük banka havalesi için 10 dolar ın olmali :) cek ilede gonderiyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5