İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stormpay nerede harcanır

F

forex

Misafir
Merhaba bu başlık altında stormpay ile nerelerde parayı harcayabiliriz bu konuda bilgileriniz paylaşırsanız sevinirim bir telsim kontür alınır diyordu mesela bunun gibi yerler yazılırsa güzel bir paylaşım olur diyorum şimdiden tşk

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanırım en güzel hyip sitelerde harcanır. Belki harcadıklarınızı fazlasıyla kazanabilirsinizde :)

F

forex

Misafir
zaten hyip sitelerinden kazandıklarımızı nerede harcayabiliriz diyorum parayı çekmek zor herkes bilir :)

G

Geveze.at

Misafir
forex' Alıntı:
zaten hyip sitelerinden kazandıklarımızı nerede harcayabiliriz diyorum parayı çekmek zor herkes bilir :)
Neden zor olsunki,

Netiba sertifikan olursa parayi bankaya transfer edebilirsin

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Geveze.at' Alıntı:
Neden zor olsunki,

Netiba sertifikan olursa parayi bankaya transfer edebilirsin
banka transferi ile ilgili bir konu açmıştı bir arkadaş, minimum çekme oranı 2.500 usd:)

F

forex

Misafir
Netiba sertifikası için ne yapmalıyım bana biraz lazca:) anlatıcak birileri lazım şöle screenshotlu bir anlatım olsa herkes faydalansa bilsem ben hazırlarım valla herkese lazım çok kesiyor strompay çok

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@forex
yardimci olayim sana.msn mi yoladim ozeline bak.

F

forex

Misafir
tulas yeni gördüm yardım talebini çok tşk ederim fakat işyerindeyim msn * websense= iş :)) hafta sonu umarım ulaşırım sana sağol

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5