İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stormpay para Lazım(Havale ile ödeme yapılacak işbankası)

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
drstranger aslında o sorun benim için.Kredi kartı yok malesef

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trex özeline bakar mısın? uygun bulursan o şekilde olabilir. (30dk önce daha uygun bi teklif sunabilirdim su an benimde likitim ne yazık ki yok, yada elbet elinde hazır bulanan birisi çıkacaktır :)

B

blade1978

Misafir
agalar stormpaydan para yollamak hiç yapılacak hiç değil bir arkadaşıma 1$ yolladım sp de 0.73$ kesmiş arkadaşa kala kala 0.30$ geldi

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haha zati bende gecende ödeme aldıgm yerden dehset kesmişlerdi
bakınız

ancak 0.73 kesilmemesi lazım %6 kesiliyor sanırsam

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%6 + bilmem kaç cent kesiyor 1 dolar yollayıncada 73 cent vuruyor ama 10$ yollasaydın 80 kesiceklerdi öyle bi durum.. adamlar küçük transfeleri engellemek istiyor..

D

domainturk

Misafir
Bugun iLe sorunsuz bir sekiLde Strompay ve PayPal takasi yapildi..
isteyen olursa daha yapabilirim...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainturk' Alıntı:
Bugun iLe sorunsuz bir sekiLde Strompay ve PayPal takasi yapildi..
isteyen olursa daha yapabilirim...
domain turk saniyorum onceki benimle yapilan takaslari refund yapmissin ve stormpay hesabina yolladigin paralar benden geri cekilmis ustune birde stormpay hesabim tamamen suspend edilmis
stormpay ile domain almistim domainleri geri almislar Fraud yapildi diyerek

C

C0mplicat3d

Misafir
Eger adamın hesabı netibalı degilse takas yapma sende.. Yoksa domainturk gibi dolandırıcılar senide dolandırır.. Sahte kredi kartıyla bakiye ekleyip sana göndermiş demekki.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5