İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stormpay-StormClix Kısmı

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün Her şey yoLundaydı ama Stormpay'ın Stormclix kısmında böLe bişi iLe karşıLaşTım... Acaba normaL mi yada daha evveL böyLe bir şey iLe karşıLaşan oLdumu... oLduysa ne yapmam gerekiyor yardımcı oLursanız sevinirim... TeşekkürLer...

stormp5vj.jpg

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gecici bir problemdi sanırım düzeldi suan sorun yok.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazır konu açılmısken bende soruyim.. mesela burda 1$ biriktirdik... ve hesaba istedik kesintiye uğrucakmı yoksa direk 1$ geçişimi olucak?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazandığın tıklama ücretini hesaba geçiriyorlar kesinti filan yok... ve güzel tıklamalarda oluyor :) arasıra uğradıkça tıklamanızı tavsiye ederim...

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
surekli açık bende stormclix sayfası aklıma geldikçe çıkan reklamlara tıklıyorum geçenler de 0,20$ lık cıktı. şaşırdım sanırım 0,02 yazacagına yanlış yazdı tabiki bizde kaçırmadık tıkladık. Acaba netiba sertifikası alsakmı ozaman daha cokmu clix çıkıyor?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netiba konusunu tulas'a soralım o netiba girişi yapmıştı 0,20 centlik olay güzeldi 5daysfun vermiş reklamı büyük ihtimal dediğin gibi bi yanlış yazım sonucu olmuştur ama bence geliri güzel 6 dolar daily proya yatırıp 12 site dolaşıcağına millet 12 günde burda rahat rahat 6 dolar yaparlar kesintisiz...

netiba konusunu tulas arkadaşımıza bi danışalım gerçi o sürekli yatırıyor tıklamalarla uğraştığını sanmıyorum öyle söylemişti bakalım o bilgi verir bize.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben nerdeyse gunde 1$ alıyorum stormclixten. bide sanırım gece daha fazla çıkıyor clix.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bizde geziyoz da wallahi işkence 3 gunde 1 dolar anca oluyor :) Canın sıkıldıkça yapacaksın yani

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bizi duydu sanırım stormpay demin 30a yakın clix çıktı hepsini tıkladım iyi geldi sabah sabah :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl çıkıyo ben ilk üyew oldugum gün 35 cent yaptım şuan 43 2 3 tane anca çıkıyor...artık...

A

amaan

Misafir
Selam Arkadaşlar Ben yeni katıldım aranıza, hoşbuldum. :)

Stormclix olayında az önce arkadaş haklı 30 dan fazla clix çıktı bende hepsini kaptım.Ayrıca dün 0,20 lik bir clix çıktı onuda kaptım yanlışlıkla değil stormclix Profile baktım 0,20 artma olmuştu..benden söylemesi devamlı takip edin tabii netiba sertifikası ile daha çok clix çıkıyo..

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sürekli takip edeceksin dediğim gibi bende stormclixin sayfası surekli açık gözüme iliştiği an tıklıyorum bişeyler varmı diye.

firar' Alıntı:
nasıl çıkıyo ben ilk üyew oldugum gün 35 cent yaptım şuan 43 2 3 tane anca çıkıyor...artık...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz blade ile alarm sistemi kurduk kim clix görse birbirini dürtüyor :) clix kaçırmıyoruz desek yeridir... geceleri konusuna gelince sanırım parti parti veriyorlar reklamları kimi zaman tek tük düşüyor ama genelde günde 3-4 defa toplu halde clix çıkıyor iyi takip günde rahat 1 doların üstünde kazandırıyor... kazandıkça diğer 12dp gibi sitelerde parayı çalıştırma imkanıda var hiç değilse cebinden para çıkmıyor...

A

amaan

Misafir
Bizde kurduk ama ben biraz daha geç yatıyom erken uyanıyom :) Biraz daha kardayım yane ..

B

blade1978

Misafir
amaan' Alıntı:
Bizde kurduk ama ben biraz daha geç yatıyom erken uyanıyom :) Biraz daha kardayım yane ..
i herkes senin gibi yapamaz ama göz senin gözün işey diyemem.bu arada
netiba sertifikasını pazartesi ptt ye soracağım gelmişmi diye gelirse size buradan clixlerin yüksek gelip gelmediğini resimle gösteririm.

A

amaan

Misafir
İşte o çok iyi olur seninki gelsin bende alacağım.. Bu arada bir öğren bakalım refere kullanılıyomu netiba sertifikada :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler benide gruplardan birine alın baya bi online timeım var özelden gelin mail veriyim beles para beles paradır 1 cent bile olsa üstelik hyip denesen yeter ztn... 1 dolarla..

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netibalıyım en fazla 0.10 gordum onuda tıklayamadan expired oldu bi halta yaramıo netıba ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi