İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stormpay-StormClix Kısmı

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
McOrco' Alıntı:
netibalıyım en fazla 0.10 gordum onuda tıklayamadan expired oldu bi halta yaramıo netıba

Günde 1$ kesin geciyorum. Clixlerin çıkması sabah 12 gibi başlıyor ve belirli aralıklarda görünüyorlar. Sıkı takip etmen gerekiyor. bikaçsaat once 0,20$ lık kaçırdım lafa dalıp tıklayamadım :)

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abdestmı alsam naapsam :D

No Clix Found - Highest paying clix are listed first and older ads before newer.
There are no listings that you have not already seen.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben netiba aldım walla tıklamalar artsin die

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sevgili McOrco bu clixler zaten sürekli çıkıyo olsa hepimiz dolar zengini olurduk. Sen 5-10 dakika arayla browse clixe tıkla dur :) sabırlı ol. Bide geceyarısından sonra daha çok çıkıyor gibi geliyor bana.

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ah bıde su 20 sn countera care bulunsa :D yada duplıcate acılsa

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
actıktan sonra pcnin saatini ileri al basen yiyo

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozaman spead cheats oyunlarda kullandıgımız kesın yer bı deneleyım...

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
calisko' Alıntı:
sevgili McOrco bu clixler zaten sürekli çıkıyo olsa hepimiz dolar zengini olurduk. Sen 5-10 dakika arayla browse clixe tıkla dur sabırlı ol. Bide geceyarısından sonra daha çok çıkıyor gibi geliyor bana.
benı ılım ısıgınla ısıldak gıbı aydınlattıgın ıcın cok tsk ederım :D

NaturelGS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 sn timer'ı beklemenize gerek yok. Sayfa acıldı mı para geçiyor.
2. linke 20sn geçmeden tıklarsanız hata veriyor 20sn beklemedin diye.
Fakat şöyl bir şey var. 20sn gemiş geçmediğini anlamak için, tıkladıgınız anki saate bakıyor. (baglantı yavaşsa 1-2sn gecikiyor) fakat timer ekrana bazen biraz geç geliyor veya yavaşlıyor. Bu şekilde de 20 değil, 30 saniye bekliyorsunuz.. Ben baglantı ve sayfanın acılır hızına göre ayarlıyorum. Sayfa yavaş acılmmışsa 5sn kala kapatıp diğerine geçiyorum...

Günlük hiç 1$'a cıkamadım ama 2 günlük kesin 1$'ı geçiyor. 60-70 cent genelde. Ama sabahki set süperdi.. Dün akşam hesabıma 1$'ı attım. şu an 70cent fln var.. Bugün ilk kez 1$'ı geçebilirim..

G

Geveze.at

Misafir
Netiba sertifikamla günlük en az 1,5$ yapiyorum. Tabi daha üstünü yaptigimda oldu

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The StormClix section is temporarily unavailable for maintenance.

The StormClix section has been taken offline temporarily. In the meantime the rest of the StormPay site is still available. You can return to your

buneeeeeee

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bakimda ve dedginiz gibi tekrar acildigi gun cok fazla clix e hazir olun. ;)
ayrica netiba clix sayisini 2,5 katina cikariyor.ancak yuksek gelirli linkler net iba li degil genelde herkesin gorebildigi linkler 0.20, 0.10 gibi.bunlar nadir cikar.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben şuan stormpayide açamıyorum gidip tg de spam die bağırıyim durun :D

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yeni uye oldum stormpay e ve clix e uye olmak için tıkladım ve bu çıktı..

The StormClix section has been taken offline temporarily. In the meantime the rest of the StormPay site is still available. You can return to your account here.

neden böle dio ??

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[KaDeSign]' Alıntı:
ben yeni uye oldum stormpay e ve clix e uye olmak için tıkladım ve bu çıktı..

The StormClix section has been taken offline temporarily. In the meantime the rest of the StormPay site is still available. You can return to your account here.

neden böle dio ??
bakınız 3 mesaj yukarı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi