İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stormpay ve sahibi.. Sahtekarmı?

C

C0mplicat3d

Misafir
Bir yerde okudugum makaleye göre Stormpayın sahibinin yasa dışı bir geçmişi varmış annesini öldürmüş ve bir kaçta soygun olayından tutuklanmış ama hiç bir zaman hapse sokamamışlar..

Konuyla ilgili bilgisi olan paylaşırlarsa sevinirim..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
C0mplicat3d' Alıntı:
Bir yerde okudugum makaleye göre Stormpayın sahibinin yasa dışı bir geçmişi varmış annesini öldürmüş ve bir kaçta soygun olayından tutuklanmış ama hiç bir zaman hapse sokamamışlar..

Konuyla ilgili bilgisi olan paylaşırlarsa sevinirim..
:D güzel yazmışlar. annesin öldüren birinin şu an hapiste olması lazımdı, veya şartlı tahliyede olması. ama bu son olaylardan ötürü nitelikli dolandırıcılıktan ceza alması mümkün.

C

C0mplicat3d

Misafir
Stormpay:

Administrative Contact:
Inc., StormPay [email protected]
1690 Golf Club Ln
Clarksville, TN 37043
US
931-647-8750

Domain Name: TYMGLOBAL.COM

Administrative Contact:
com, Allresell [email protected]
Pmb 211
1960 J Madison St.
Clarksville, TN 37040
US
931-647-8750

Beaverpay:
Domain Name: BEAVERPAY.COM

Administrative Contact:
Gregi, Jim [email protected]
PO Box 211
160 Madison St
Nashville, TN 37049
US
931-647-8803

3 sitede aynı adam..
TYMGLOBAL.COM bu sitede eskiden hyip sitesiydi. ve 4-5 kerede yardım mesajlarına reply alanlar stormpay.com tarafından reply almışlar.

C

C0mplicat3d

Misafir
uguG nerden bu kanıya vardın? Bir yerde okuduysna kaynak göster bilmiyorsanda gereksiz yorum yapma.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Tamam baba büyüksün.. Niye kızıyorsun ki Allah Allah?

StormPay'in sahibinin karısı, Kurtlar Vadisi'deki Ester'di!

K

Kerasus

Misafir
C0mplicat3d:
Sende gidip herangi bir domaini regleyip üstteki infoları o domaine girebilirsin. Mesela www.absürt-toys-for-greeks.com u regleyelim we whois bilgileri olarak stormpayin whois bilgilerini girelim ve bu eleman ayni zamanda absürtcu olsun??
Bu dedikodu için herangi bir haber sitesinden kaynak verebilirsen bizde bi inceleyelim...

C

C0mplicat3d

Misafir
Arkadaşm 2. sitedeki replylerin çogu stormpay support departmanından geliyormuş. ben sadece okudugumu yazdım. Zaten biraz yabancı forumlara baksanız görürdünüz bu gibi yazıları.

fizban

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dedikodu bunlar, siz her yarın deprem olacakımş dendiğinde inanıyor musunuz ?

S

SuperMP3

Misafir
orasını bilmem ama şerefsiz sahtekar bir şirket olduğu kesin. binlerce kişiyi mağdur etti karaktersizler. o da yetmezmiş gibi adamların hesabındaki parayı da - hesaba düşürdüler. bundan sonra hiçkimse kullanmaz stormpay. zaten ..keceği kadar kiyordu komisyonlardan şimdi kökten yaptı vurgunu.

C

C0mplicat3d

Misafir
Dün hızlı ve yüksek miktarda para transferine olanak sağlayan Wire Transfer seçeneği kaldırıdıldı bu gün ise Stormpayın resmi forumunu kaldırmışlar.. aklıma kötü kötü şeyler gelmeye başladı.. Ama bekleyip görelim :)

S

SuperMP3

Misafir
forumunu kaldırılar tabi. millet kalaylıyordu sahtekarlara. adamlar 1 günde kaç milyon doları ceplediler. hyipler yasal değilya birşey turruramazlar anlaşma şartlarında yazıyor ayağına yiyecekler milyon dolarları

C

C0mplicat3d

Misafir
Hâhâ iyiniyetimle Stormpay böyle birşey yapmaz diyorum :) Neyse yemek yemeye gittm.. bu arada içinde 2500$ olan hesabımı Flagged durumuna aldılar 2ayrı hesap açtm diye aynı isimle. Ticket i açdık bu gün 4. gün hala cevap yok yabancı forumlarda görüyorum Waiting time: 10hours bile degil cevap yazıyorlar..

K

Kerasus

Misafir
CEO Steve Girsky
ve Başkan John McConnell, özellikle John McConnell hakkında biyografi türünden bişe aradım ancak internette pek bişe bulamadım.

C

C0mplicat3d

Misafir
Valla StormPay istedigini yapr ister hyip sitesini kapatır isterse gidip hiç suçu olmayan siteyi kapatır ama bunu önceden onlara söylemeleri gerekirdi böyle birşeyin kabul edilmedigini ve işlemlerin bir süre içinde durdurulup ödeme alınmaması herkesin parasının ödenmesini talep edebilirdi örnek: 12daily'den.. Ama onlar direk hesabı kapatıp daha kimin para alıp almadıgını bilmeden soruşturma başlatmışlar güya..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5