İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Strato hakkında bilgisi olanlar ?

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrblar,

Strato.de den dedicated alcam. Kullanan arkada$lar var mı ? Yorumlarınızı yaparmısınız ?

Bir kaç sorum var :

Windows i$letim sistemli dedicated alcam ama plesk falan göremedim. Kendimiz kurabilir miyiz ?
internete çıkı$ hızları ?
Mp3 absürt gibi içeriklere izin var mı ?

Varsa eksilerini söylerseniz sevinirim.

Saygılar..

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yurt dışına satış yapmıyorlar.

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
batunun dedigi gibi yurt disina satis yapmiyorlar sadece almanya ve austuria icerisine hizmet veriyorlar..
diger alman dc leri gibi icerige pek karismiyorlar
odemeyi 1 yillik pesin istiyorlar

A

Airborne

Misafir
Arkadaslarin dedigi gibi sadece Almanya ve Avusturya ya hizmet veriyor. Ödemeyi alman veya avusturya bankalarindan 1 yillik aliyor. Sinirsiz traffic.
Diger alman serverleri avi, mp3, mpeg gibi dosyalara müsade etmez
Sende Avusturya dan olduguna göre sorun olmamasi gerekir

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende avusturya dayım. O sorunu a$tık tamam.
Windows dedicated alcam ama hem Plesk li hem Windows dedicated göremedim. Ben göremedim belkide siz biliorsanız bi link kod verirseniz sevinirim. Kendimiz mi Plesk kurcaz yoksa o da sorun değil ?
internete çıkı$ hızları ?
Mp3 absürt gibi içeriklere izin var mı ?

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz TÜRK'üz ve Strato kullanmıyoruz :) dolayısıyla bu konunun pek rağbet görmemesi normal ama kullananları biliyorum, pek şikayetleri yok. Ayrıca aylık ödeme alıyorlar diye biliyorum. Yurt dışındaysanız bu konuların sizin için problem olmaması ya da soruların cevaplarını Türkiye'de aramamanız daha doğru olur diye düşünüyorum.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizde TÜRK'üz :) Netdirekt den altım. Hayırlısı. Te$ekkürler..

J

jEEpERscREEpERs

Misafir
Memnunum ama...

Benim 2 adet strato'dan alinmis dedicated serverim var. 2 makinenin toplam trafigi cogu zaman 50 tb'ye variyor çıt yok! Hiç ses etmezler!

Ben Almanya ile bağlantılıyım birşekilde her nekadar Australia'da yaşasamda. Almanyada'ki hesabımdan aylık kesiliyor ücreti. Ancak şunu belirteyim : 15 gündür 17 bin olan hitim, 6 binlerde... ttnet ADSL kullanıcıları açamıyor sayfaları bir sorun var. Bunun altını çizeyim dedim...

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5