İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Streaming Servers Bilenler

Ataberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önerebileceğiniz uygun fiyata iyi bir data center varmı acaba Streaming Server için. OVH kullanıyodum iyiydi ama ırkçılık yüzünden tüm serverlarımı kapattılar. Önerebileceğiniz o tarz ve o kalitede uygun server varsa yazarsanız siteleri çok sevinirim

iyi çalışmalar
saygılar

Ataberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abim tamamda , Limitsiz trafik yok sanırım Netdirekt te.

Unlimited + 100 mbit olmalı

Ataberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok para abim 699 $ kim verir çok ucuza veren yerler war.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Staminus network'unde daha fazla burst edebiliyorsundur. Daha ucuzu giga-international diye birşey var orada, bir de FDC'de. Streaming ikisinde de kabul ediliyor.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gigaya pek iyi bakmıyorlar abi webhostingtalk aleminde. Ondan dikkat et derim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
fdcservers senin çözümün
yalnız bir reseller dan alırsan ucuz olur diğer türlü sunucular pahalıya gelir .

reseller olarak yardımcı olmak isterim .

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Giga-internationala webhosting talkta nasıl bakıyorlar bilmiyorum ama şu an orada shoutcast için kullandığım dedicated serverim var 1 aydır aktif ve oldukça iyi memnunum. Yanlız şöyle bir durum var bir referasn ile alırsanız sunucunuzu iyi bir hatta koyuyorlar. Bende referansla aldım tık demedi sunucu daha önce netdirekt kullanıyordm netdirektten çok çok daha iyi giga

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5