İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SU ANA KADAR ELINE CEK GECEN VAR MI?

A

aynalikahve1

Misafir
BIRAZ BILGI LUTFEN, SU ANA KADAR HANGI SITELER CEK GONDERDI ? VE GELDI DIYELIM. CEKLERI NASIL NAKIT E CEVIRDINIZ? NEREDE? KAYIP NE KADAR

BILGI RICA EDIYORUZ

T

Turk-Dialer

Misafir
www.absürtclicksponsor.com 35 dolarlık bir çeki geldburda yayınladım sanırım ama parayı alamadım bankalar bozmuyor,uzun mesele yani,Bence çekle iş yapmayın EFT ile çalışın absürt için dialer işinde iyi para var...

S

sponsorbul_com

Misafir
Merhaba Arkadaslar aldiginiz yabanci cekleri yapı kredi bankasinda 2,400,000 TL odeyip 21 gun bekledikten sonra bozdurabilirsiniz eger dolar hesabi actirirsaniz cek otomatikman hesabiniza girer ama 3 hafta beklemeniz lazim en ucu komisyon alan yapı kredidir. Ceklerle sorunu olanlar icq: 103213305 e gelip danisabilirler

T

Turk-Dialer

Misafir
ya bence bankadaki memurların bilgi düzeyine kalmış bir sorun,Yada memurun o anki psikolojik durumuna bağlı :) Bana biz almıyoruz diyip kestirdiler

T

ToMmY

Misafir
100 dolardan küçük çeklerde sorun yaşanabiliyor... elinde tarihi geçmiş küçük çekler kalabiliyor, çek süreleri amerika için: 6 ile 1 yıl, avrupa için ise : 3 ile 6 ayla sınırlı... bozdurmadığınız çekleri mail ile bildirip çeki geri postalayın eğer şirket avrupada ise (almanya gibi) wire transfer yapmasın isteyebilirsiniz, amerikada ise tektar kestirip başka bankaları dolaşıcaksınız.

- - - - - - - - - - - - -
www.Superport.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5