İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şu anda ne yapıyorsunuz ?

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş bitti şimdi dinlenme vakti geldi

bilgisayar açık karşısına yatmış müzik dinliyorum. msn den mesaj geldikçe kalkıp kontrol edip tekrar yatıyorum :)

bide laptop alacam tavsiyelerinizi bekliyorum ne alayım sizce 2500- ytl civarı bişey olsun mümkünse

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
oftopik.
Ben biraz da ucuz olmasi sebebiyle Sempron 2800+ bir makine buldum. 512 MB ram le yaklasik 1000 dolar civarina geliyor. Tabi ben sadece bir iki paket program kullanacagim icin oyle grafik karti kasmiyorum benim icin ideal, degerlendirebilirsin sen de kriterlerine goreç

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
altar' Alıntı:
kizilay mi? iyk bu saatte korkunc olur orasi, insanlar yurumeyi bilmiyorlar :D ulan sagdan gidilir, soldan gelinir, ne zurna halk bu ya.

Ya bilmemmi, tüp geçitin ordan bi geçiyim dedim adamlar üstüme üstüme geliyor
Dedim lanet olsun bari demirtepe tarafına geçiyim biraz serindir dedim daha betermiş ( Maltepe pazarını hesaba katmamıştım )

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende pek oyun oynamıyorum sadece internet için lazım

ama almışken de orta bişey alayım istiyorum

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
bu arada masturbasyon o kadar da kotu birsey degil. hani bazen siz de yapiyorsunuzdur, yemek yemek gibi. sadece periyodu dusuk, frekansi yuksek. paylasmis insan, vurmayin kafasina :>

haxor - pcdepo.com a bakiniyorum ben. baya bir model var bak istersen.

A

altar

Misafir
Gamend' Alıntı:
Ya bilmemmi, tüp geçitin ordan bi geçiyim dedim adamlar üstüme üstüme geliyor
Dedim lanet olsun bari demirtepe tarafına geçiyim biraz serindir dedim daha betermiş ( Maltepe pazarını hesaba katmamıştım )

hehe sanirim sen caminin onunden yukari cikma gafletinde bulundun :p yukaridan suru geldimi insan urkuyor

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ankara.... hey gidi hazırlık sınıfı hey 1 sene ankarada kaldım ama en güzel yıllarımdı (hayatımdaki 17 senede)
çarşıya çıktım gittim film kiraladım 2 tane "Köy" ve "Cani" bakalım nasıl filmlermiş.Gece gece tırsacam galiba biraz zaten yalnızım :eek:

A

altar

Misafir
evet mp3master ankara guzeldir hemde cok guzeldir, tabi bazi daglilar burayida bozmaya basladi ama az kaldi tabi temizlemeye :) ben ankarali degilim ama asigim bu sehre, bazilari nasil istanbul'u seviyorsa bende öyle seviyorum :p ula kalkacak bi tarafalari ankaranin :p yollari kalkar :D

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir Ankara'lı olarak bunları duymak beni sevindirdi :) ama İstanbulda oturuyorum ayrı mesele :) Ankara elbet güzeldir

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet Ankara'mız müthiştir. Hele arka sokakları daha güzel oluyor. ( Kızlarla durursan tabi güzel olur )
Bu aralar Cinnah ne kadar populer olsada.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
giresun-ankara-samsun hattında en sevdiğim yer.ki orda çok çgüzel anılarım var.kopya cd satmıştık orda ya atatürk bulvarımı caddesimi neydi bi yerde (insan 1 sene kalınca isimleri unutuyo)bi üstgeçitin altında.2 gün sonra zabıta yakaladı gitti bütün cdler :).daha kaldımı oralarda cd ci yoktur heralde.
Aykin Aslım - Senin Gibi
ulan sabahtan beri müzik dinliyom kafam şişti.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Olmazmı her yer böyle CD'ci kitapcıyla kaynıyor.
Hatta ben kızla geçiyorum dur yengeye bi kitap alda okusun diyen bile var

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti o benim arkadaştır.:) walla acayip para var ama ya ben bi günde 60 ytl kazanmıştım sırf kar.biraz kasınca daha çok para kazanırsın aslında.tabi bu website işinden az :). o yüzden terfi ettik bu işe.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zabıtalar kovalıyomuydu sizi ? :p

Şu anda telefonu kapattım ve çayımı alıp sigaramı içiyorum

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakaladılar sırt çantamı yalvara yalvara aldım ellerinden "abi walla yarın okula gitcem çantayı bari verin" dedimde acıdılar.yaş küçük olduğu için içeri alma falan olmuyodu ondan yırtıyoduk.ilk günümüz cd satacaz (arkadaş bana yol gösteriyo okuldan bi arkadaş) işte o üst geçitin altına girdik.biraz cd sattık sonra 2 çocuk geldi yanlarına çağırdılar beni bende gittim kuytu bi köşeye onların yanına aptal gibi.tuttular beni çıkardı belinden bıçağı kolum kadar bişi zaten.ben yusuf yusuf."olum burası bizim yerimiz defolup gideceksin lan buradan dedi" "tamam abi hemen abi" dedim tabi.sonra bizim arkadaş gördü geldi yanıma bunlarla kucaklaştı.dedim noluyo lan.bunlar tanıdıkmış sonra onlarlada arkadaş olduk :)
112 - İf I Hit dinliyorum az sonra film izlemeye başlıyacam "Köy" ü.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Off ne macera ama :)
O tarafları bilmem ama sen altındag tarafına gittiginde birisi sana birşey derse adımı ver yeterli :D ( Gültepe, altınpark, babür, kasırga ) ( havaya bakarmısın :p )

Canım sıkılmaya basladı gene bir scripte başlasammı diye kara kara düşünüyorum

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke gelebilsem ama 2 senedir gidemiyorum ankaraya.
bi keresinde dayımla yanlışlıka crysler ile çinçine girmiştik mermerci ararken :).herneyse şimdi konuyu dağıtmayayım.
Sum 41 - Pieces (dinleyin tavsiye ederim.) dinliyorum.kola içip biskrem yiyom.:)

A

altar

Misafir
Gamend' Alıntı:
Evet Ankara'mız müthiştir. Hele arka sokakları daha güzel oluyor. ( Kızlarla durursan tabi güzel olur )
Bu aralar Cinnah ne kadar populer olsada.

oy oy oy iki dk yemege gittim ne kadar cok yazmissiniz oyle :p bende cinnah tarafinda calisiyorum ama inanin orasi hic cazip gelmiyor, ne var orada anlamadim, hadi beyler tunaliya

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çankayayı geç atakulenin pralar cinnahtır işte.
Çinçine gir bir daha cıkamazsın :D ( Çinçin tarafında en temiz yer Örnek mahallesidir ve oralarda ne ararsan var.

Şu anda müzigide kapattım sadece foruma bakıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5