İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

şu arkadaşı tanıyan varmı loaf_bread ( mehmet öksüz )

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ticaretim olmuştu, Selim Nusret veya Nusret Selim gibi bişey hatırlıyorum...

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hun msn adresi o dedigin isim , yapdıgın ticaretde ppde gecen ismi veya banka varsa bilgilendirmeni rica ederiz

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamla ticaretimden sonra banka hesabımda binlerce hesap hareketi gerçekleşti, erişmem çok zor...

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesap özetlerime girsem bile son 10 hesap hareketi listeleniyor, yüzlerce sayfa geriyi taramam lazım o da çok zor, gözden kaça ihtimalide cabası...

itraderın verildiği tarih ve birkaç gün öncesi ve sonrasına baktım, o sıralar can senden 200 dolar almışım sadece onun dekontunu bulabildim, başka paypal işlemi göremedim, arkadaşın ismini falanda göremedim.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük geçmiş Olsun gerçekten ciddi paralar gitmiş. Bende bir msn adresi vardi Pm attim

heldic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadas en son 2007 de giris yapmis foruma baskasi bunun adina yazisip sizi dolandirmis olmali bende arkadasla eskiden alisverisim oldu bilgileri var ama bence sizi baskasi dolandirdi

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadas en son 2007 de giris yapmis foruma baskasi bunun adina yazisip sizi dolandirmis olmali bende arkadasla eskiden alisverisim oldu bilgileri var ama bence sizi baskasi dolandirdi
Bu bir varsayımmı.? yoksa bildiginiz bişeylermi varr. alışverişiniz olduysa gerekli bilgileri pmlersen sevinirim

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Batux teşekürler arkadaşa gerecekli cevapı verdigin ve ilgin için ,bilgiler varsa elinde pm rica ederiz heldic

bizlere bu konuda ilgi gösteren ve yardımcı olan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler....

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Batux teşekürler arkadaşa gerecekli cevapı verdigin ve ilgin için ,bilgiler varsa elinde pm rica ederiz heldic

bizlere bu konuda ilgi gösteren ve yardımcı olan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler....

hocam başkasını ne yapcan gidiceksin savcılığa o banka hesabı kiminse onun hakkında suç duyurusunda bulunucaksın eğer o değilse o olmadığı ıspat etmek zorunda kalır ve paranı mecburen geri öder eğer o kişinin dolandırıcı olmadığı anlaşılırsa zaten ya arkadaşıdır ya akrabasıdır onuda yakalarlar.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi elim kolum baglaniyor arkadaslar neyse Power i kirmak istemiyom YAAAA SABIRRRRR diyorum ...

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmaster siteleri bu gibi eylemler için oldukça ideal oldu. itrader'inde %50 güvenebilirlik payı sanırım %20 lerde olsa gerek

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
filmi de çekilecek mi? :D

Şaka bir yana, dolandırıcılarla uğraşmak çok zor. Benim webteyiz.com 'dan kullanmadığım serverdan [daha doğrusu server istemiştim, vps vermişlerdi, bu yüzden iade etmiştim makineyi] dolayı eylül 2007den beri bekleyen 130YTL alacağım var, telefon parası extra 20-25 ytl gelince umudu kestim arayıp para istemekten, haram olsun diyorum sadece.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet dolandirlmak gercekten cok kotu bir olay benimde basima geldi bu forumda bir vbulletin lisansi icin paramizi odedik ama lisansi alamadik bende allaha havale ettim ugrasmadim..Ama insanin zoruna gidiyor iste..

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar teşekkürler desteginiz için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5