İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

şu kamerayı tavsiye eder misiniz?

ortalamaninja

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum bende biraz daha eski modeli vardı. 7-8 sene kadar oldu alalı 1,250 civarı almıştım çözünürlüğü şimdikelere göre biraz ağır kalıo eski teknoloji oldu artık .
-çözünürlüğünü göremedim ?
-ayrıca lcd ekrana tam hükmedemiyorsun bu modelde . kayıt başlatma ve zoom olayını dahi yapmana izin vermiyo.
bence sony diyip hemen karar verme , farklı alternatifler denemek bazen akıllıca oluyo.

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kayıt başlatma ve zoom olayını dahi yapmana izin vermiyo.

nasıl yani. tam olarak anlamadım.

şuradaki yorumlar genelde olumlu ama şimdi aklım karıştı bak :)

ayrıca youtube a girip test görüntülerine de bakmıştım. şurada da bu kamera ile çekilmiş görüntüleri buldum...

ne bileylim.... başka model fikri olan yada bu kamera ile başka fikri olan var mı? teşekkürler.

ortalamaninja

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
etkilemek istemem ama bahsettiğin modelde teknik özellikler barında aşağıda 'diğerleri' kısmına bakmanı tavsiye ederim.

By_baskan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle tavsiye etmiyorum nedeni soracak olursan sony lens ne kadar marka olursa olsun lens farkı çok büyüktür aynı model lens olarak (Carl Zeiss ) olanı rahatlıkla alabilirsin ikisini yan yana getir aradaki uçurum farkını görüntü kalitesini fark ediceksin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5