İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şu kurnazlığa bakınız

sober

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu siteyi gezerken buldum arkadaş makalelerde resmen spam yapmış ve binlerce hit alıyor bakınız

superweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bu kişinin çok sitesi var. Nasıl anlaşılır hemen bakalım. Makalesinden aldığım birkaç kelimeyi Google'da tırnak içinde "Yeni Evlenen bir çiftin ilk gecede yani gerdek" aratıyoruz. Virus gibi google'da yayılan bir arkadaş.

superweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Evet günlük olarak minimum o kadar kazandığını düşünüyorum. Ben tekil hiti 3000'den aşağı sitesini görmemiştim, bu adam kim diye araştırırken.

sober

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google spam raporu gerçekten çalışıyor mu ? ben daha önce bu tarz bir çok site şikayet ettim ve uzun zaman bu şikayet ettiğim sitleri takip ettim fakat değişen hiçbirşey olmadı sanırım bu mekanizma iyi işlemiyor.

superweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Benim kelimemde benden üste çıkmaya çalışıyordu şikayet ettim. O sitesi artık çıkmıyor. Ama 2. sayfadan başka site ile geliyor. O da yaklaşırsa onu da şikayet ederim.

T

trgy

Misafir
spam raporu işe yaramıyor. o siteyi ben de takip ettim içinde yararl bilgiler de var ve adam çalışıyor. Bir sistem kurmuş o sistem üzerinden götürüyor tebrik etmek lazım. 0 masraf ile o parayı kazanıyor.

Şu yönden bakalım bir de, kaç kişi etiketlerini xx dizisi izle, xx dizi izle yazıp spam yapmadı. Açıkçası pek hoş bakmıyorum ama ortama ayak uydurma açısından yapılması gerekiyor.

Ben de isterim herkes konuya göre etiket girsin hit toplasın ama bu böyle olmuyor ve olmayacak ta. O yüzden o siteyi karalamak yerine takip edip birşeyler kapıp daha düzgününü açıp geçmek gerekir. :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
site tam bir spam aralarda geçen kelimelerle hit almaya çalışıyor başarıyorda

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Amaç para kazanmaksa herşey mübah. Acele etmeden yavaş yavaş eklemiş spamlarını şimdi ise yattığı yerden para kazanıyor :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Zafere giden yolda işlenen tüm suçlar mübahtır :D Bu kadar hit çekip parayı götüren birinin spam sorunu umrunda olmaz.

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok baba, bir daha ozgun icerik yazarsam ...... ......... .................. ........... ............. ...... ..... ...... .... ....., ve bugunden itibaren boyle sacma sapan siteler acacam, ve full bot calistircam, valla BIKTIM artik :S

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yorumlar özgünmüş:

Adsız dedi ki...

ben gerdek gecesine girmedim ama nasıl olduğunu gördüm adam oh diyodu kadın ah

Adidas Modelleri dedi ki...

"Adidas Bayan Ayakkabi Modelleri Adidas Cesitleri" deninçe bayan adidas modelleri içinde en güzel adidas 3 çü sıradaki adidas bence.

Adsız dedi ki...

anlayamadım bu bağlamayı tekrar verirmisiniz < videolu eşarp bağlama konusunun altındaki yorum. Videoyu yeniden başlatmayı ya da sayfayı yenilemeyi bilmiyor olmalı.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
fantastik bir site :) kimileri filtreye girmekten korktuğundan haber sitelerindeki yazıları kopyala yapıştır yapmaya çekinir 15 tekil hit yapamaz. kimi gerdekle, başörtüsü bağlama şekilleri konularını iç içe sokar altınada dünyanın keywordunu yazar 10.000 hit yapar.

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Adama helal olsun ya. Oturduğu yerde para kazanıyor. Aslında hangimiz daha önceden kelime kasmadık ki ? :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5