İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

şu oyunu bi çözün 2

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ulaaan , bu çöp adamlar benim ömrümü yedi :D

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya niye insanın başına dert açıyosunuz akşam akşam

bi saat uğraş şimdi işin yoksa :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben herşeyi çözdüğümü sanıyorum ama görevleri anlamadım ya.

O garip yaratığı kapıdan içerimi sokucaz yoksa ana kapıdanmı içeri ? Elektrik çarpıyodu o dertten kurtardım. Şimdide denize düşüyo. Akıntıyı sağa verirsem mayına çarpıp ölüyo? Denize bilye atıyorum adam oltayla kaldırırken olta kopuyo. Kelebeği sağ tarafa aktarıyorum yukarı uçup gidiyo. Ee napıcazki ?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ya ne kadar uraştıysam olmuyor onu ordan sok bunu burdan çıkar kelebek uçar gider kartal bişi taşır bulutlar patlar yok yok karmakarışık oldum...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3. ormanda geçiyo o daha bi garip uzaylılar falan var. :)

ben görevleri anlamadım cidden. Yukardaki adamı nası kurtacaz adım atınca bombaya gidiyor?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yaratığı öldürmeye karar verdim. Arabaya atlayıp denize girdim yedi beni ya :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerleri yak dedi yaktım. Bu kadar sanırım ?

hapland6ff.jpg

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
feneri bende yakıyorum ama olmuyor digerleri ne olcak amma karışık bişey

StrOGG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maalesef kısa değil bunlar, 2 nci bölümün çözümünü yazdım. Epey kafa sıyırtıcı bir oyun bu 2 ncisi.

1. Önce ortadaki kırmızı işareti olan direği diğer tarafa çeviriyoruz, yeşil ok çıkacak.

2. Yanındaki kapağı açıyoruz.

3. Altındaki sarı ok'a tıkıyoruz adam yürüyecek ve alttaki iki kutunun arasına düşecek.

4. Tekrar direğe tıklıyoruz ve kırmızı hale gelecek.

5. Şimdi adamın sağındaki kutuya tıklıyoruz bir bomba düşecek adam alıp yukarı fırlatacak (Dikkat adamın üstünde ünlem

işareti çıkınca hemen sarı ok'a tıklamalısınız, böylece direkten bomba karşıdaki evin kapısına fırlayıp patlatacak)

6. Sağdaki kutunun üstüne pembe bir çubuk var ona üç kez tıklayın, kayarak aşağı düşecek.

7. Adama tıklyoruz, adam koşarak eve girecek.

8. Şimdi yer altındayız. Ortadaki butona basın, motor çalışacak, motorun sağındaki butona basın dönmeye başlayacak.

9. Yukardaki yeşil merdivene tıklayın, merdiven sağa doğru kayacaktır.

10. Şimdi sol üstteyiz. Lambanın solundaki butona basın lamba yanacak, sonra lambaya tıklayın, lamba sağa dönecek ordaki

topları aydınlatacaktır.

11. Şimdi kuşa tıklayın, kuş toplardan birini alıp sağa doğru uçmaya başlayacak (Dikkat kuş ilk bulutun üstünden geçerken

buluta tıklayın) kuş topu düşürecek ve alttaki elektrik hattını patlatacaktır.

12. Tekrar kuşa tıklayın, kuş bir top daha alarak uçmaya başlayacak bu sefer ikinci bulutun üzerinde iken buluta tıklayın,

topu aşağıda mancınık'ın üstüne düşürecek.

13. şimdi sağdaki evin ziline basın adam çıkıp mancınığın başına geçecek.

14. Burda dikkat. Bir kez soldaki buluta tıklayın (büzülecek), sonra tekrar tıklayın patlayacaktır. Hemen mancınığın koluna

tıklayın, top karşıdaki bayrağa vurarak yakacak ve sol üstteki adamın önündeki mayını patlatacaktır.

15. Direğe tekrar tıklayarak yeşil ok yapıyoruz ve altındaki ok'a tıklıyoruz, adam koşup eve girecektir.

16. Şimdi sol taraftayız. En üstteki adama tıklayın, adam yürüyüp iki kat aşağı düşecek.

17. Burda çoook dikkat :D

a. Sol üstteki kapağa tıklyoruz bir adam bide güve çıkacak.
(güve adamın kafasına geldiğinde tam karşıdaki gri kutuya tıklayın. Güve ortadaki adamı meşgul edecek ve yukarı doğru devam

ederek uçup gidecek.

Not : Kutu iki duvar arasında yanında ok var

b. Hemen balıkçı adamın solundaki adama tıklayın, adam soldaki kolun yanına gidecek. (Eğer geç kalırsanız balıkçının

yanındaki adam kola gidemiyor.)

18. Orta kattaki adama tıklıyoruz, kutu düşecek ve kutudan çıkan balık bir alttaki adamın önündeki tahtaya düşecektir.

19. Şimdi balığın solundaki adama tıklıyoruz, tahta açılıyor ve balık suya düşüyor.

20. Şimdi kutudan çıkan adam'a (en soldaki) tıklıyoruz adam sol en alta kolun yanına düşecektir.

21. Sol en altaki oka tıklıyoruz ve sağa çeviriyoruz.

22. En alt soldaki kol'a tıklıyouz, su sağa doğru akmaya başlıyor ve balık oltaya takılıyor.

23. Aynı adama tekrar tıklıyoruz, suyun akışı duracaktır.

24. Şimdi balıkçı adama tıklıyoruz, oltayı çekecek ve balığı yutacak, ardından kendini yukarı kalenin önüne fırlatacaktır.

25. Balıkçıya tekrar tıklıyoruz, kaleye girecek ve üstteki meşaleyi yakacaktır.

26. Şimdi evdeyiz. Adam evde olduğuna göre, evin camına tıklayabiliriz, ardından evin üstündeki yeşil göz aşağı düşecektir.

27. Şimdi soldayız. Sol en alttaki adama tıklıyoruz ve su tekrar sağa doğru akmaya başlıyor.

28. Şimdi sağdaki yeşil göz tıklıyoruz, göz zıplayıp ortadaki ilk kutuyu yiyecek, sonra ikinc, kutunun üstünden suya

atlayacak ve sudaki mayına basarak patlayacaktır.

29. Şimdi soldayız. Sol en alttaki adama tıklıyoruz ve suyun akışını durduruyoruz.

30. Şimdi yer altındayız. Düğmesine basarak motoru çalıştırın (çalışıyorsa sorun değil) motorun solundaki butona basarak

turbinin sola dönmesini sağlayın.

31. Evin solundaki yeşil merdivene tıklayın, sola doğru giderek kutunun dibine dayanacaktır.

32. Buraya daha da çook dikkat.

a. Evin ziline basın, adam çıkıp soldaki kutuya gidecektir.

b. Adam kutunun üstüne gelmeden kutuya tıklayın, adam içine düşecek, ve araba çıkacak araba ile geçit girecek, hemen suyun

altındaki geçite tıklayın. Araba ile sudaki geçitten geçecek ve merdivene tutunacak ve kapıdan geçerek meşaleyi yakacak.

33. Yerin altındaki iki meşalede yanacak. İki meşaleye de tıklıyoruz ve mutlu son....

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yazılıyken bile çözülmesi zor...

koymayın valla şu oyunları işi gücü bırakıp bunlarla cebelleşiyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5