İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

şu oyunu bi çözün

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoq geçilmio be 1 saattir oynuom bi halt yiyemedim

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
köpeğe kadar gelen var mı?

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl bir oyundur anlamdım bende köpege kadar falan gelmedim ben

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
swf download için, şu kodu kullanabilirsin.
Kod:
<form action="http://adres/isim.swf">
<input type="submit" value="bunu bilgisaayarina indir"
</form>

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet testereli köpek biçip geçiyor ama yapılabilecek haraket sınırlı zaten tüm alternatifleri denedim gibi :) ...

StrOGG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar çözümü söylüyorum , bu oyunda zamanlama ve olayların oluşum sırası çok önemli. Dikkat edilecek nokta, adımların sırasının bozulmaması ve zamanlamanın anlık olmasında, en ufak hayata gelmiyor.

Başlıyoruz.

1. Önce sol alttaki evin penceresini açın, ve oku sağa çevirin.

2. Sağdaki kapağa tıklayın ve sarı oka tıklayın bir adam çıkacak ve topun başına geçecek.

3. İlk beyaz topu alta nişan alın ve köprüyü düşürün.

4. İkinci beyaz topu yukarı nişan alın ve çana vursun.

5. Şimdi sırada iki tane yeşil top var, alta nişan alarak bunları atın. Fakat burda dikkat, tam ateşlediğinizde
köprüye tıklayın, köprü hafif kalkacaktır ve toplar havada patlayacaktır. Böylece toplar adamımıza gelip öldüremeyecekler.

6. Alttaki adamımızın üstünde bir lamba var, lambaya birkaç kez tıklayın. Adamımız lambayı patlatacaktır.

7. Son mavi topu direkt alta nişan alarak atın, adamımız onu alıp kapıyı açacaktır.

8. Şimdi topun başınadaki adama tıklayın, adam kendini topa koyacaktır. Daha sonra sağdaki sarı oka tıklayıp yeni adam

çıkarın.

9. Topu yukarı nişan alarak, adamı ateşleyin (Dikkat: adamı fırlattığınız anda hemen mızrağa tıklamaya hazır olun, adam
mızrağa geçmeden mızrağı eğin. Adam kıl payı üstünden geçecek.)

10. Çanın yanındaki adamımıza tıklayın, kuleyi uca doğru itecektir.

11. Çana bi iki kez tıklayın çan düşecek, mızrağın diğer ucuna takılı kalan taşı aşağı fırtacak ve alttaki mayını

patlatacaktır. (Mayından kurtulmazsanız sol taraftan çıkan adam karşıya geçemiyor.)

12. Sol alttaki evin kapısına tıklayın ordan bir adam çıkacak, karşıya geçecek ve eve girecek, ışığını yakacaktır.

13. Alttaki adamımıza tıklayın. Yürürken köpek üstten serbest kalacak. (Dikkat: tam köpek serbest kalınca
evin penceresine tıklayın.) ordaki beyaz taş köpeği düşecek köpek ölecek ve adamımız yoluna devam edecektir.

Kolay gelsin...

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
swf download için, şu kodu kullanabilirsin.

Kod:
<form action="http://adres/isim.swf">
<input type="submit" value="bunu bilgisaayarina indir"
</form>
teşekkürler kardeş.

StrOGG
sanada teşekkürler.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
40 yıl oynasam bulamazdım heralde,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5