İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şu siteye benzer bir site yaptırmak istiyorum. Yapabilecek arkadaş var mı ?

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Bunun için ayırdığınız bütçeyi ve detayları pm ile bildiriniz.

Alex5181

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yalan dolan adamın ilk mesajı site istemiş sonra da bi daha bakmaz zaten emin olun arkadaşlar bu sitede ticaret falan yok yala dolan siteyi de işte böle insanlar mağdur ediyor. Neyse hayırlı kazançlar arkadaşlar.

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Adamin nick zaten o sitenin ismi :D hacı 100 tl yaparım 1 haftaya teslim Domain senden host benden ;) php uzantılı

Alex5181

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adam linki ekledi gitti işte millet de adam iş yaptıracak sanıyor.

Berker09

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adam linki ekledi gitti işte millet de adam iş yaptıracak sanıyor.

Bukadar emin konuşmanızın sebebi nedir ? Açıklayın yada kanıt gösterin boşuna adamın günahını almayın.

Bütçenizi pm ile bildirin anlaşırsak en uygununu yaparım hocam.

Alex5181

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bukadar emin konuşmanızın sebebi nedir ? Açıklayın yada kanıt gösterin boşuna adamın günahını almayın.

Bütçenizi pm ile bildirin anlaşırsak en uygununu yaparım hocam.

Aynı konuyu başka sitelerde de gördüm. Burada iki link birisi ana sayfa diğeri matematik sayfası.

Burada da ana sayfa ve geometri sayfası.

http://www.webmastersitesi.com/kodl...teye-benzer-site-yaptirmak-istiyorum-acil.htm

Link kasıyor adam. Neden acil dediği halde hiç konuya bakmıyor yazmıyor. İkincisi de bu sitede ne ticaret olur böle adamlar olduğu sürece ne de başka bi şey. Çok olumlu düşünen birisiyimdir ama bu sitede daha ticaretin yapıldığına şahit olamadım.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ya site zaten onun. Yaptığım iş ne kadar eder acaba diye piyasa araştırması yapıyor sanırım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5