İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şu tıklamara bakın bide kazanca :D

maxcilopez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence birinci sitedeki 120x600 sütun reklamı "hepsi menü"bölümünün altına yerleştirmen ayrıca kırmızı başlık yerine mavi reklam başlığı kullanman daha verimli olur.Mavi renk herzaman link havası veriyor ve tıklamaya sevkediyor
benim sitede nuke ama dün 9 dolar eversigün 10 dolar bugğn 4 dolar kazandım ama pin gelmedi :s

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Değil Dostum... Herhangi Bir Teşvik.. Oraya Link Koyacağım Ve Bedavaizle.net in anasayfa linki koydum... ;) Bu Şekilde Yırtacaz :D

Zekiyim dimi ?

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sağ sütunda "şifreli kanalları izlemek için buraya tıklayınız" sanki bu google ın sevmediği, tıklamaya teşvik durumu.

Evet Dostum .... O Yazıya Anasayfanın Linkini Koydum... şimdi Sever Google...
Yani Öyle Bir Yazı Değil... Sonuçta O Yazıya Tıklayınca Biryere Gidiyor... Yani Teşvik Yazısı Halinden Çıktı... :)

Yuc3L

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence sorun yok linksizde olur :p google acısından bakmak lazım, ama evet eski halinden iyi oldu orası kesin :)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yarın Süpper Bir Site Geliyor Bunu Burdan Söylemek İstedim...
Baştan Söyliyim Reklam Ücretim 10.000$ dır... :) ( Ajdar )
Sanattan Anlamıyorsunuz...

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Dostum .... O Yazıya Anasayfanın Linkini Koydum... şimdi Sever Google...
Yani Öyle Bir Yazı Değil... Sonuçta O Yazıya Tıklayınca Biryere Gidiyor... Yani Teşvik Yazısı Halinden Çıktı... :)

Bana kalırsa şuanda biri siteni şikayet etse banlanırsın...(tabi umarım olmaz)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.gruphepsinet.com
www.imagesgalery.com

üçüncü site yeni olduğundan yazmaya gerek yok
Pirince giderken evdeki bulgurdan olma istersen zaten bu kullandiklarinin faydasi da olmaz cunku keywordlere bakmiyor adsense
<title>Free Image Hosting, Free Gallery, Free Photo Gallery, Free Upload,</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
<meta name="description" content="Cheap car hire in the UK, Europe, USA and Worldwide from Holiday Autos. Book your car hire quickly and securely with the experts in online car rental." />
<meta name="keywords" content="car hire, car rental, carhire, car rentals, hire a car, cheap, rent, cheap car hire, budget, rates, spain, malaga, alicante, airport, portugal, faro, france, nice, tenerife, orlando, usa, miami, switzerland, florida, australia, canada, ireland, dublin, uk, london, heathrow, edinburgh, italy, new zealand, greece, majorca, cyprus, south africa, holiday autos, holidayautos" />

Bu sitedeki reklamlari ve sayfanda kucuk bbir takim degisilikler (mesela upload bolumu ile reklamlari butunlestirerek)
+ sayfa amaci haricinde reklamlar cikarmayi dusunmek yerine Sayfanin alt kismina Key oyunlari yapilmis Bir TOS eklemek daha mantikli ve kzancli olu

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.knightonline.biz sitemden günlük 6 - 7 $ arası kazanırdım.
Bir kaç küçük düzenleme ile kazancımı ortalama 25 $ a çıkarttım.
Forum listesinde ve konuların ilk mesajında reklam çıkıyor.
Önceden ise ana tüm sayfalarda reklam mevcuttu. Çok gösterim olduğu için kazanç azdı.
Bence ziyaretçilerin nerede yoğunlaştığını öğrenin ve oralara reklam yerleştirin.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pirince giderken evdeki bulgurdan olma istersen zaten bu kullandiklarinin faydasi da olmaz cunku keywordlere bakmiyor adsense

Bu sitedeki reklamlari ve sayfanda kucuk bbir takim degisilikler (mesela upload bolumu ile reklamlari butunlestirerek)
+ sayfa amaci haricinde reklamlar cikarmayi dusunmek yerine Sayfanin alt kismina Key oyunlari yapilmis Bir TOS eklemek daha mantikli ve kzancli olu

bu tos dediğin ne oluyor biraz açıklarmısın ?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hitiniz varsa tüm iş yerleşimde güzel bir yerleşimle güzel miktarlar kazanabilirsiniz.
85.000 gösterim >> 3xxx Tıklama
Size örnek
;)
Kelimelerle felan oyanmayın yerleşimi güzel yapın yeter.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar 467gösterim 16 tık ve 0.15 cent yani 0.01 e bile gelmiyor tıklamalar. Google bu ara çok fazla düşürdü galiba ücretleri...

Dj B@mBaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google sadece size çalışıyor galiba:D

İçerik için AdSense 3.575 5 0,14% USD 0,08 USD 0,29
tüm içerik için AdSense kanallarını gör »

Sorgular Tıklamalar CTR eCPM [?] Kazançlar
Arama için AdSense 5 0 0,00% USD 0,00 USD 0,00
tüm arama için AdSense kanallarını gör »

Tıklamalar CTR Kayıtlar Dönüşümler [?] Kazançlar
Tavsiyeler ürünler 7 0,10% 0 0 USD 0,00
Picasa 0 0,00% 0 0 USD 0,00
Firefox artı Google Araç Çubuğu: 3 0,06% 0 0 USD 0,00
Google AdWords 4 0,19% 0 0 USD 0,00
tüm Tavsiye ürünlerini görüntüle »

Toplam Kazanç USD 0,29

bunlar normalmi:D

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum senin sanırım sayfa gösterimin çok olduğundan öyle galiba benim hitim olmamasına rağmen 2 tıka 1 dolar verebiliyo.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5