İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şubat ayı kazançları 10 Mart tarihinde kesinleşecektir

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar
ödeme geçmişi kısmında şubat ayı için böyle bir yazı var
burada ne demek istenmiş bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
saygılarımla

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
her ayın hesabı sonraki ayın 3 - 4 ü gibi kesilir hesaba geçilir bu ayınkide 10 unda olacak.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar
ödeme geçmişi kısmında şubat ayı için böyle bir yazı var
burada ne demek istenmiş bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
saygılarımla

Şubat 30 yada 31 gün sürmediği için işleri yetiştiremeyebilirler diye düşünüyorum.
yani kısa süren ayın sonundaki hesap kesinleşmesi biraz daha uzun sürecek gibi (sadece bir düşünce; daha iyi bir düşünce yazılırsa ben düşüncemden vazgeçip o daha iyi olanı alabilirim....)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şubat 30 yada 31 gün sürmediği için işleri yetiştiremeyebilirler diye düşünüyorum.
yani kısa süren ayın sonundaki hesap kesinleşmesi biraz daha uzun sürecek gibi (sadece bir düşünce; daha iyi bir düşünce yazılırsa ben düşüncemden vazgeçip o daha iyi olanı alabilirim....)

Merhaba,
evet bencede Şubat 28 çektiginden düzenlemeler gecikecektir. belkide 2 günde hafta sonuna eklemişlerdir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yani kısacası panelde "Kazançlar" yazısını 2-3 gibi degil 10 da göreceksiniz demei istiyorlar

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bunun nedeni şu:
Ay içerisindeki kazançlarınız üzerinde google bazı düzenlemeler yapıyor,bazı geçersiz tıkları ve onların kazançlarını silebiliyor,bu nedenle geçen ay tam olarak ne kazandığınız ayın 10'unda kesinlik kazanıyor.
Sizin hesabınızda ay sonu ile 10'u arasında hiçbir değişiklik olmayabilir ama olan hesaplar vardır mutlaka.
Kazançların ayın 10'unda kesinleşmesinin nedeni bu, sadece bu aya özgü birşey değil bu her zaman için geçerli bir durum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5