İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şubat Ayı Ödemeleri (Mart 25 Çekleri)

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şubat Ödemelerimiz yani Mart 25'de gönderilen çekler tahminen ne zaman elimize ulaşır arkadaşlar bu hafta içinde olduğunu biliyorum ama tam bir gün tahmin edebilecek varmı, mesela bugün ayın ve 13 gün olmuş 15.gün pazar gelebilirmi? hafta sonu pazar gelme ihtimali varmı pazartesi gelebilirmi? cumartesi gelebilirmi? Veya çeki eline ulaşan varmı varsa il / ilçe yazabilirmi.

Tşkler.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimki 23 onaylı 24ünde yola çıkıyor bugün gelmesi lazımdı gelmedi ilk defa böyle oldu p.tesi gelir haftasonu postacı amcalar çalışmıyor sanırım

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam o zaman geldiği vakit burda teker teker yazarız dimi arkadaşlar.

@eTre farkediyor o ile ve semte göre.

S

SILAM

Misafir
mart 28 de gonderilmis 3-4 gun once geldi.. tr disi ama..banka cok kesiyor yaaaaaa.....270 kusur $ a 50 milyon tl kesiyor..tr de demi oyle?

E

esra11

Misafir
öyle değil. ahbap banka bulursan komisyon bile almıyor.. TR de ahbap işi meşhurdur. bilmion mu ;)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Google çekleri 7 ile 20'si arasında gelmektedir. Bana 16'sında geliyor. Bazı arkadaşlar 8'inde bazılarınada 18'inde felan gelebiliyor. Ama 20'sinden sonra çek alan hiç görmedim daha :)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
25 Mart Çeki geldi.

9 Nisan 2005 ,İstanbul/bahçelievler.

ya arkadaşlar, adamlar çeke ismimi yazarkem "Ü" harfi yerine "UE" basmışlar. bozdurmada bir sorun olurmu acaba.

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll' Alıntı:
Google çekleri 7 ile 20'si arasında gelmektedir. Bana 16'sında geliyor. Bazı arkadaşlar 8'inde bazılarınada 18'inde felan gelebiliyor. Ama 20'sinden sonra çek alan hiç görmedim daha :)
bana iki ay önce 22 ikisinde geldi birazda galiba postacının yavaşlıgı...

P

postmodern

Misafir
iyi hoşta şimdi bu YTL çeklerle ne yapacağız beni düşündüren bu :)

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sport dışında çek eline ulaşan varmı? İl / İlçe?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
silenceofdarkness' Alıntı:
tabiki olur sport cek bu isme gore ödenir bir mail at bakalim google a

ufff . nerden çıktı bu hata, ilk 2 çekte düzgündü. bi mesaj atayım google. adsense sayfasındaki formumu kullansam yoksa, adsense tr nin emailinemi atsam. bu arada adsensenin TR emaili neydi arkadaşlar? (önceki çeklerde Adsense tr nin emaili vardı, bunda [email protected] yazıyor)

bakalım kaç günde cevap gelecek... off off

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5