İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şubat Öekleri Onaylanmaya başaldı

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şubat Öekleri Onaylanmaya başaldı

Ödeme Türü: Çek
Ödeme Tarihi: 25.Mar.2005
Ödeme sayısı: 028568079

Ödeme Miktarı: USD $ x32,87

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onaylanmaya başalan bu Öeklerimiz 15 gün içinde elimizde olur.

C

constantine

Misafir
Benimki onaylanmıyor. Çünkü ben toptan alacam. 5000 $ olsun öyle. Kendime söz verdim inşallah dayanabilirim : )) 7-8 ay sabredersem bankadaki hatunda 5000 $ ı görünce belki aşık olur bana :p

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) o 2500 falan olursa dürtmeye başlar seni, insallah dayanırsın ;)

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence çekin miktarını fazla büyütme bozdurman zorlaşır gibime geliyor.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nerrrdennn Bulldduunn yasaassı :) 5 Milyar ve üstünde böle bi sorun olabilir değişmedi ise.

S

SILAM

Misafir
benimkide ayin 23 de onaylanmis hergun inip posta kutusunu kontrol ediyorum:)))))) ilk onayim merak ediyorum..sanki ertesi gunu APS ile yollayacaklarmis gibi :D bakalim ilk tr mi gelecek yoksa burayami..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
SILAM' Alıntı:
benimkide ayin 23 de onaylanmis hergun inip posta kutusunu kontrol ediyorum:)))))) ilk onayim merak ediyorum..sanki ertesi gunu APS ile yollayacaklarmis gibi :D bakalim ilk tr mi gelecek yoksa burayami..

hahah aynı ya sorma bir vergi muhabbetine gecen alacaktım alamadım bu aya sarktı benimde ilk ödemem :p

ama ben 10- 15 günden aşagı beklemiyorum

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
constantine' Alıntı:
Benimki onaylanmıyor. Çünkü ben toptan alacam. 5000 $ olsun öyle. Kendime söz verdim inşallah dayanabilirim : )) 7-8 ay sabredersem bankadaki hatunda 5000 $ ı görünce belki aşık olur bana :p

keesinlikle bekletme.
orada kayıtlı olan para senin hiç bir işine yaramaz. Ya bir problem olsa?
cebindeki paraya güven bence. başkasının sana vereceğini vadettiği paraya güven olmaz. bu söylediklerimiz güvenilir olup olmadığı ile alakası yok, en güvenilirine bile güvenme. Al paranı mümkün olan en kısa sürede. (tabii optimal olsun diye biraz biriktirebilirsin ama bence 5000$ çok. )
ayrıca bankadaki kız aşık olur diye yapıyorsan (bence parayla saadet olmayacağı gibi sana paran için aşık olacak kişi de saadet getirmez ama...) banka hesabında parayı biriktir; aşık olacaksa yine olsun:):)

saygılar..

C

constantine

Misafir
Aslına bakarsan zırt pırt bankaya gitmeye üşeniyorum. Eski çeklerim 200-300 $ arası geliyordu. Ve her defasında 20 $ para kesiyorlar. Bende 4-5 ay biriktirip öyle alsam yine 20$ kesecekler. Hem bankayada zırt pırt gitmiş olmam. Çünkü 2 saat bekletiyorlar. 6-7 Değişik çalışanı var bankanın. Çekten anlayan bi tane var oda yaşlı bir kadın. Bende şansıma hep 20 yaşında bir hatuna düşüyorum. O ona soruyor bu ne o diğerine soruyor nerden gelmiş o diyor şunu yap bunu yap 2 saat bekliyorum :) Yani bu yüzden biriktirip almak mantıklı gelior

T

tariksucu

Misafir
arkadaşlar ben yeni üye oldum adsendse'e. bu onaylama olayı nedir? ne olursa onaylamazlar?

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReferXchange' Alıntı:
keesinlikle bekletme.
orada kayıtlı olan para senin hiç bir işine yaramaz. Ya bir problem olsa?
cebindeki paraya güven bence. başkasının sana vereceğini vadettiği paraya güven olmaz. bu söylediklerimiz güvenilir olup olmadığı ile alakası yok, en güvenilirine bile güvenme. Al paranı mümkün olan en kısa sürede. (tabii optimal olsun diye biraz biriktirebilirsin ama bence 5000$ çok. )
ayrıca bankadaki kız aşık olur diye yapıyorsan (bence parayla saadet olmayacağı gibi sana paran için aşık olacak kişi de saadet getirmez ama...) banka hesabında parayı biriktir; aşık olacaksa yine olsun:):)

saygılar..

abi son cümle cok ii yaf +1000

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5