İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

subdomain avantajı nedir?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar selam...subdomainin avantajı nedir? :D
(bilmiyorum kusura bakmayın)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ya ne biliyim ne gibi avantajı olması gerekiyor...bilmediğim için sordum zaten, aksi halde bildiğim yönlerini eleştirirdim...bunu anlamak için zeki olmaya gerek yok!

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
heee ok? :)... anladım...pek bi işe yaramıyo yani ;)...

yok serverlarda şu kadar subdomain falan diyoda, çokta işe yarayan bişi diilse kasmaya gerek yok ;)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende Subdomaini Biliyorsunda degisik avantaj soruyorsun sanmıstım.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
subdomainin bazı avantajları var. örneğin kullanıcılarına kendilerine özel sayfa verebilirsin. adres "domain.com/isim" yerine "isim.domain.com" olacağından daha iyi olacaktır. (aynı şekilde kategorilerde isim.domain.com olursa daha hoş görünecektir) bununla beraber az da olsa arama sonuçlarında üst sırada çıkmak için yardımcı oluyor. bir de siteni www.domain.com, www1.domain.com, www2.domain.com gibi kısımlara ayırarak siteye gelenleri en yorulmayan subdomaine yönlendirebilirsin. böyle uygulamalar varmış, nasıl olur bilemem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5