İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Subdomain fakat gerçek içerikli sitelerin sıcakkanlılığı

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugun bakicisi.com ' u aldım ve ;
cocuk.bakicisi.com
bebek.bakicisi.com
hasta.bakicisi.com

gibi 3 tane tek domaın altında farklı ana siteler yapmak istiyorum
Lakin bunlar kesınlıkle kotu amaclı degil gercek amaca donusturulecek şeylerdir.
Google hakkımda ne dusunur nasıl kurtulurum veya farklı dızınlerdekı durumum nasıl olur ne zararı ne faydası olur benzeri bir topic bulamadım bilinçlendirirseniz sevinirim.

program.arsivi nın sonuclarında bır sorun bulamadım ama sub sayısını arttırırsam kızan olurmu yukarlardan sımıden tesekkurler

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakkindabilgi.com gibi bi yer vardı bu konuda çalışmaları olmuştu forumda öle aratırsan belki bi sonuca erişebilirsin arkadaşım... çünkü onlarda google reklamı kullanıyorlardı... belki sahibine ulaşıp daha detaylı bilgi sahibi olabilirsin...

güzel domain :) başarılar dilerim...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her subdomaini farklı bir domain gibi görür... 3 tane domain almış gibisin kısaca... herhangi bi ön yargısı fln yok googlenin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5