İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

subdomain isimleri

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mobilinternet
ya da mobil.internet şeklinde

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son bisey daha . subdomainin onerilen uzunluk siniri nedir. mesela, kalp krizi ile ilgili bir sayfa koyacagiz diyelim
akutmyokardenfraktusu.site.com bu cok uzun olmazmi?

not: bu sorumu sahte olmayan , gercek bir subdomain olusturma anlaminda soruyorum.

Zink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belli bir karakteri gecince siten calismiyor. Bu aklında bulunsun. Bana oldu bu olay.
Site tamamen acılmamaya basladı :)
Yani sadece subdomain değil. Sebebini sordum hosting firmasına o bilmem hersey normal dedi. Whm ye girdim Domainlerin IP'lerini degistirip baska hostta sedo'ya yonlendirecektim. Baktım altta Longer domain felan filan yazıyor. Sub domainleri sildim hersey yoluna girdi.
Bu arada ben subdomainlerde (-) kullanıyorum örnegin : bedava-sms
Gayette basarılıyım. Digerlerini denemedim o yuzden hangisi daha basarili olur bilemem.

not : benim subdomainlerim sahte :)

Zink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainlerde 63 karakter sınırı var sanırım. 60 ile 70 arasında ama kac oldugunu bilmiyorum.
Eger bu sınırı gecersen calismiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5