İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Subdomain Sitesi için Yonlendirme.net Satılık

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alan Adı : yonlendirme.net
Satış şekli : Teklif usülü : açılış 10 ytl arttırma 5ytl
Kayıt Firması : İsimtescil (ücretsiz transfer)
Kayıt Başlangıç ve Sonlanma Tarihi : 09.05.2007-09.05.2008
Satış Başlangıç: 9 kasım cuma
Satış Bitiş:17 kasım cumartesi
Satıcının Eklemek İstedikleri: Domaini subdomain sitesi kurmak için aldık.Çok büyük projeler vardı.Fakat buna ne zamanımız ne de imkanlarımız el verdi.Subdomain sitesi kurmak istiyorsanız çok ideal bir domain. .ilcesi.com, .sayfasi.com, cjb.net, tr.cx tarzı alt domainler sağlamanız gerekiyor.. tr.cx, cjb.net, yonlendir.com, tiktik.com gibi.
Sağlam bir host firmasi ile de anlaşmanızı tavsiye ederim...

yonlendirme.com&net&org dolu Neden .net derseniz Firma isimleri için daha uygun...

İş bankası ve posta eft yoluyla ödeme kabulumdur. no paypal

Not: Satış başka sitelerde de yayınlanmaktadır.

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sub avcılığı yapıyorsanız .arsivi.com .okulu.com, .klubu.com gibi adreslerinizin olması lazım...

Bu domain ile dediğim gibi Yonlendir.com - Ücretsiz alan adı tescil - yönlendirme - bedava domain ve alan adları sistemi gibi site yapılır...

Böyle alt domain kullanan birçok kişi var. Bence bu iş için 10 numara bir domain..

hazır yonlendirme com üye alımlarını durdurup kontrol panelini de kapatmışken, sub domain için uygun domainleri olan varsa, bu domaini böyle bir site açmak için kullanabilir rahatlıkla bence. ..Ayrıca ücretsiz verdiği subdomainler de yıllık 19$ a çıktı ki bir çok kişi vazgeçti bu sistemden...

Neden Rakip olmayasınız? Ayrıca sitede birçok sub. avcısı vardı. Avcılar tam size göre bir domain işte http://kedisi.com gibi... Kedisi.net | İran Kedisi,Van Kedisi,Siyam Kedisi,Ankara Kedisi |

son teklif 10 YTL

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
17 kasım cumartesi sona eriyor son teklif 10 YTL

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/webmaster-genel-konular/75750-yonlendir-com-kapanmisken-rakip-olun.html

Buraya Yazımı yazdım Ayrıca Hafta içinde resmi/gayri resmi teklifler ve takas teklifleri geldi.Fakat 14 YTL olanı yazıyorum.Kararsızlarınkini yazmadım...

Şu andaki Son Teklif 14 YTL olmakla Beraber bundan sonraki Teklifler de teklif artırımı En az 5 YTl olmuştur.. Yani ilk teklif verecek kişinin 15 YTL vermesi gerekmektedir..

son tarih 3 aralığa uzatılmıştır ilk mesajımı düzenleyemiyorum.Tarihle ileriye alma hakkım saklıdır...

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 YTL teklifiniz geçerli.

En son teklif 15 YTL dir...

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25 YTL + Host İle Satış gerçekleşmiştir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5