İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Subdomainleri indexleyen sitemap generator ?

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, birçok sitemap generator denedim fakat hiçbiri subdomainlerde bulunan sayfaları indexlemedi.Var mı acaba bu işi de yapabilen bir sitemap generator ? Teşekkürler...

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya arkadaşlar bu olayı bende merak ediyorum yardımcı olabilecek yokmu?

U

umurcan

Misafir
mesela şey olabilir
örneğin mp3.siteadı.com diye bi subdomain açtığınızda o aynı zamanda siteadı.com/mp3 diyede geçiyo o sayfaya map i oluşturmadan önce siteadı.com/mp3 bunun gibi linkleri koyarsanız bi çözüm olabilir

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google sitemap sayfasına login olun. Add kısmından subdomainlerinizi ayrı ayrı oluşturun. Hepsinin sitemapını yapın.

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağolun ama subdomainler tek tek uğraşılmayacak kadar çok, tek tek google sitemap e eklemem imkansız olur.
sayfadaki tüm linkleri indexleyecek bir crawler olsa, o işe yarayabilir aslında..

G

gibigibiyim

Misafir
Burnuma spam kokulari geliyor :) O zaman bosver indexlemesin.

G

gibigibiyim

Misafir
Saka yaptim kizma,subdomain denilince artik spam geliyor aklimiza bundan kurtulmak gerekli,Gamend in söyledigi yöntem en garantilisi bence onu dene karsiligini alacaksin emin ol.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5