İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Suçlamalara Karşı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

TikkYChaT

Misafir
--------------------------------------------------------------------------------

Evet gördüğüm kadarıyla yeterince atıp tutmuşsunuz ;

Söz sırası bizde Tikkychat.com Yönetimi olarak..

Serkan bektaş isimli ız Sponsorumuza gitmiş ileri geri konuşmuş Elinde herhangi bir ıspatı olmadığı için hiçkimse tarafından kâale alınmayacaktır bizde dahil.

Yarından sonra Forum'a tasarımın Noter tasdiğini tarattırır atarız O da sorun değil.Fakat nasıl olurda Başka tasarımları Editleyip Çalan Serkan bektaş İsimli ız bukadar ağır itham larda bulunur tarafımıza

www.legalparaspor.com ==> Serkan bektaş'a ait

www.legalpara.com 'dan farkını söylerseniz sevinirim.

Hiçbir kişi suçu kanıtlanmadığı sürece Suçlu kefesine konulamaz yarından sonra Noter tasdiğinle tekrardan sizlerin arasında olacağız ozaman biz ıspatladığımızda Burada O şahısı görmek istemiyoruz Saygılarımızla

.:: TikkyChat.com Yönetimi ::.

A

..::aTi::..

Misafir
bu konuda dosyaların oluşturulma tarihi en önemli etkendir
saha önce sen yaptıysan ok ama %200 civarında serkanın tasarımı olup senin pişkinliğinden yeni mesaj açtığını düşünüyorum

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarin Noter tasdiğinle olamazsaniz ozaman sorariz..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şu anda savunulacak birşeyin olduğunu sanmıyorum

Maxim adlı üyenin asp tabanlı ve uzunca süredir açık olan sitesini kopyalamışsınız, %100 maxim haklıdır, konunun üzerine gittikçe üyelerin size tepkisi artacaktır

Kolay gelsin.

T

TikkYChaT

Misafir
Furkan_ed ;

Kim olarak Sorarsınız ?

Bu ülkede adalet var.Varsa problemi olan şikayette bulunur gerekeni adli makamlar halleder.Konu saygı sevgi çerçevesini aşmadığı sürece Tartışılmasını istiyorum Mümkünse Mod arkadaşlar kilitlememesini rica ediyorum.

M

Maksim

Misafir
Evet www.legalparaspor.com da benim sitem. Tasarımının bana ait olduğuna dair bir yazı yok sayfada. Ve ayrıca legalpara.com sitesinin tüm legalpara sitelerine kaynak olduğunu söylemeye ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Hayır, eğer ben senin siteni çalıp üstüne siteler çalsam, sitelerime leke atmanı anlayacağım da, kardeş burda hırsız ve haysiyet kurbanı olan sensin. Bu ne pişkinlik? Senin siteni çaldık şeklindeki loglarını notere tasdikletsem mi? Bir de siteyi ben yaptım gibisinden böbürlenişin burdaki insanlar sinirlendirebilir, tavsiyem bu yol seçme.

T

TikkYChaT

Misafir
.::Ati::. İsimli ;

Pişkinlik v.s konusu değil Noter tasdikli olmayan hiçbirşey de kimse hiçbir hak talep edemez editledim diyelim varmı ötesi ?

Yarında tasarımı tasdikleticem Noter'de tanıdığım var.Ondan sonrada legalpara.com a sikayette bulunucam

www.legalparaspor.com

ve www.legalpara.com sitesi aynı tasarımdır çalıntı diye bakalım ozaman ne olucak neden O konuya değinmiyorsunuz ?

Aynı mesele 2 sitede calıntı işte.. varmı ötesi ?

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tikkychat neden bu konun kapatılmasini istiyorsun zoruna giden bişeymi var ??

T

TikkYChaT

Misafir
iyiyureklim isimli şahıs ettiğin küfürleri tek tek kendine iade ediyorum kötü söz sahibinindir.

Yarında o site Noter tasdiği alıcak ozaman görüşücez caldık varsa ötesi söyleyin ama o tasarımıda noter'e tasdikletmessem bende iyiyureklim gibi ****** olayım.

F

fenerli

Misafir
konu olan tasarım 2 ay önce yine gündeme gelmişti, ama hangi sitelerin karşılaştırmasıydı bilemiyorum, bir de durumu en iyi dostsiteler bölümünde yazan siteler çözer, dost siteler bildiğim kadarıyla karşılıklı link değişimi oluyor

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu kapatmak istemezdim ama küfür ve kişisel tartışmalar had safhaya ulaştı. Kusura bakmayın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5