İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Suçsuz yere geçersiz tıklamadan banladık diyenlere

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Visitor IP - 85.99.194.26

Date/Time of click - 10:42:27 PM on Thursday, March 29, 2007

AdLogger estimates this person has clicked a total of 30 ads.

bunun gibi adi insanlar olduğu sürece bol bol banlanırız merak etmeyin. bazen 12 kere tıklayan oluyor hepsi çekememek .

Bu arada bunu google adsanseye bildirmek istiyorum ? biri bana nasıl ve ne gibi bir yazı yazıcağımı örnek olarak gösterirse sevinirim.

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 sınır koydum ama çalışmıyor php-nuke'de sadece mail geliyor anlıcan

bu arada pardon adlogger şimdi türkçe yaptım benim ayarladığım ayar değilmiş block olayı :) şimdi buldum oh be

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'ın bu tıklara bir önlem alması gerek, hâla anlamış değilim neden bu tür önemli bir soruna önlem almak yerine banlamakla meşgul, kim banlanacağını ve tıkların sayılmayacağını bildiği halde kendi reklamına defalarca tıklar ki.O kadar gelişmiş sistemlerimiz var diye övünüyorlar ama en önemli probelmlerden birine çözüm üretmiyorlar.Google'ı anlamak zor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
addlogger ın orjinal sürümü falan varmı pralı yoksa herkeze açıkmı çünkü kime sorsam olmadı dedide

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bence hiç mail atmayın. ip ler çok önemli. kaybetmeyin. bir sıkıntı da sunabilirsiniz.

sıkıntı burada. aslında bu fazla tıklar herkesin sitesinde oluyor. bunları sadece gerektiği zaman değerlendiriyor google.
bu adloggerı denemek lazım demekki.

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle çok faydası oldu bana block olayı olmuyodu şimdi onuda hallettim tamamdir ya herşey çok güzel artık :)

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbulletine entegre nasıl çalışıyor bu scrippt bilgisi olan var mı acaba

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu programı kurmak adsense kurallarına aykırı değil mi..
sonra google siz benim çok kazanmamı engelliyorsunuz demesin..:)))

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googleyi değilde beni etkilediği kesin :S

günde 18$ kazanırken 11$ a düştüm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5