İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şunu yaptırmaya 20 tl verdim. Edermi

Pozcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Calismayi begenin begenmeyin, bu islerin normal piyasasi budur. Yani verdiginiz para normal. Siz bakmayin bu sitede herkesin 1-2 dolara abidik gubidik isler yaptigina. Burasi cocuk kresi, normal piyasa degil.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Calismayi begenin begenmeyin, bu islerin normal piyasasi budur. Yani verdiginiz para normal. Siz bakmayin bu sitede herkesin 1-2 dolara abidik gubidik isler yaptigina. Burasi cocuk kresi, normal piyasa degil.

Katılıyorum,

Bursada bir firma var, joomla teması editleme ve logo için 3000$ para talep ediyor ve yoğunluktan boş zamanları yok...

Teklif istiyorsunuz ancak 1-2 ay sonra sizin işinize başlarız diyorlar, piyasa normalde bu fiyat fakat forum piyasası çok düşük çalışıyor.

Merak edenlere firmanın adını gönderebilirim, ve yaptığı örnek siteyide gönderebilirim...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ne çok yorum gelmiş, etmez diye. 20 liranın da lafı bu kadar yapılmasın.

bu tarz çalışmalarda örneğin 10 lira peşin verilip çalışma yaptırılır, kalan 10 lira iş sonunda verilir. beğenmezseniz almazsınız. iki tarafta mağdur olmaz yeterince.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ps kullanmayı bilmeyen bile etmez diyor :D
Sonuçta bu işin piyasası var. Sen aynısını bedavaya yaparsın ama sonuçta bu işin bir emeği ve bir parasal karşılığı var.

Bende gidip arkadaşımın bilgisayarına ücretsiz format atarım ama format fiyatı 20 tl dir. Aynı o hesap. Sen gidip bilgisayarcıya format attırıp aman abi bi cdyi taktın çokmu zor bedava olsun diyebilirmisin.

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elbette sizlerden yardım alabilirdim. Ama o hemen ertesi güne lazım oldu, ben de aceleden yaptırdım.

Orda yapılan şey sadece marmara kuyumculuk ve takvim sadece bir aya ait yani 12 ay falan değil. Ama iki resim tabii ki 2. resme kopyala yapıştır yaptı onun bi uğraşı olmadığı için ondan bahsetmedim.

http://img822.imageshack.us/i/rrrrik.jpg/

melihcennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para için pişman olma da,

webmaster forumundayız , photoshop bilen dolu, herkes bir şey paylaşsa o 20 kağıdı sen başkasından alırdın ama arkadaşın dediği gibi Kiminin 10 saati 100tldir kiminin 1 dakikası 100tl'dir.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Parasını geçtimde bastırıp arkadaşa, iş ortağında dağıtmam ben bu takvimi :)

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bence ederdi, hazırlayan kişi hilal-i ahmer cemiyetimi? O kişide çalışıp para kazanacak...
sonuç olarak resim hazırladı, bu resimlerin sol alt kısmına 12 kere takvim bilgilerini girdi.

Ortada emek var, 1 dk çalışmış bile olsa emek emektir.

Kiminin 10 saati 100tldir kiminin 1 dakikası 100tl'dir.
Bende Doğru Söylüyor.Sonuçta Alan Kişi bu parayı vermeyi kabul etmiş :)

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayıp gerçekten nasıl buna fiyat biçilir yaw ama bir şey olmaz Allah'tan 20 tl vermişsin
yaa 50 tl verseydin o açıdan bak bide :D

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
iş işten geçtikten sonra eleştiri amaçlı ücretsiz yaparım diyen çok olur.... Ücretsiz bekleyen bir çok konu var beyler :)))

Bu arada
Resim Terragenle yapılmış sanırım...

Ayrıca bu tür işler için Öyle Ahım Şahım P.Shop öğrenmeye gerek yok... Herşey Layerlanmış bir şekilde piyasada mevcut... Biraz merak biraz el alışkanlığı.... 1 ayda Aklına hayaline gelmeyecek çalışmalar yaparsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi