İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sunucu Alana Nokia Telefon + 1800 Kontör Hediye

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkcell ve Nokia ile giriştigimiz kampanyamız başlamıştır.

Intel Dual Core 3.0 İşlemci
2048 DDR2 800 Mhz Ram
160 GB Samsung SATA Disk
LG Sata Dvd-Writer
960 GB Aylık Trafik ( 5 Mbits )
1U HP Kasa 400 Watt Power
Windows 2003 veya CentOS Linux
cPanel veya Plesk Kontrol Paneli

Aylık 245 YTL ( KDV Dahil )

Bu sunucuyu 12 aylık kontrat'la kiralayan anında bizden Nokia 1208 Cep telefonu + 1800 Kontör almaya hak kazanacaktır.Kontörlü hattı yoksa bir adette hat verilecektir.

Tuba Bilişim ve Teknoloji Dış Tic Ltd Şti
0212 631 68 08 (pbx)
Email : [email protected]
Msn : [email protected]

Tuba Bilişim , Türkiye Telekomünikasyon Kurumundan belgeli Resmi Yer Sağlayıcıdır.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunucu bizim mi olacak ? yoksa sadece 12 ay kiralayacakmıyız ? bizim olmayacaksa üzerindeki dvd writer ne işe yarıyor ?

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sunucu Senin Olmayacak :)
Sadece Kira Bedeli.
Üzerindeki DVD Olayını Bende Anlamadım. Arkadaş Açıklar Sanırım :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Cd yi kargoyla gönderince direk DVd nin içine koyuyorlar sende uzak masa üstünden bağlanınca dvd yi çalıştıra biliyosun.

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DVD Cevabı

Sevgili Arkadaşlar

DVD Writer koymamızın sebebi , uzaktan erişim ile sizinde sunucunuzdaki domain ve diğer bilgilerinizi yedeklemeniz için , DVD'nin içinde her zaman rewrite bir CD bulunmaktadır.

Bütün sunucularımızda bu özelliklik vardır.Daha sonra istenirse bu DVD, sunucu sahiplerine kargo ile yollanmakta veya bizde haftalık olarak değişerek saklanmaktadır.

Saygılar sizlere ...

Tuba Bilişim Ltd Şti.

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu Cevabı

sunucu bizim mi olacak ? yoksa sadece 12 ay kiralayacakmıyız ? bizim olmayacaksa üzerindeki dvd writer ne işe yarıyor ?

Sevgili Arkadaşım

Sunucu sizin olmuyor sadece işletimi ve yönetimi 12 boyunca diğer dedicated sunucular gibi senin oluyor sadece yanında promosyonları var.

Sevgiler sana ...

Tuba Bilişim Ltd Şti

Not : Ayrıca DVD olayını açıkladım biraz önce ...

greystone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dvd-writer slimmi yoksa 5.25'' 'mi 1U bir sunucuya 5.25''lik optik sürücü sığıyormu ayrıca 960 gb trafik 3 mbit'e denk gelir 5 mbit 1500 gb'a denk gelir

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşım bu kampanya için kurumsal olarak Turkcell ve Nokia ile anlaştınız mı? Anlaşmadıysanız Nokia telefon ve Turkcell hat veriyoruz yazın.

Bu yazı yanlış olur

Turkcell ve Nokia ile giriştigimiz kampanyamız başlamıştır.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım dediğiniz insan coluk cocuk sahibi kurumsal olarak çalışan yıllarını bu işe vermiş şükrü abidir. Akranınız değildir. Şükrü abinin zaten turkcell ile yıllardır bağlantıları var böyle birşey yapmasını hiç şaşırmamak lazım.

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Promosyon Sunucu

Arkadaşım dediğiniz insan coluk cocuk sahibi kurumsal olarak çalışan yıllarını bu işe vermiş şükrü abidir. Akranınız değildir. Şükrü abinin zaten turkcell ile yıllardır bağlantıları var böyle birşey yapmasını hiç şaşırmamak lazım.

Sevgili Arkadaşlar

Biz şirket olarak değil ama ortaklar bazında 1994 yılından beri Turkcell iş ortagıyız ve ortaklarımdan birisi Istanbul'da Turkcell'e en yuksek ciroyu sağlayan firmalarından birinin sahibidir ve bu promosyonu bizzat firmanın kurucu ortagının katkıları ile girdik ayrıca böyle bir promosyonu kaldıramayacak kapasitede bir firma olsak zaten böyle bir işe kalkışmazdık.

Türkiye Telekomünikasyon Kurumundan belgeli bir firma yanıltıcı reklam yapamaz veya veremez , verdigi an belge iptaline kadar işler.

Saygılar hepinize ...

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Trafik hakkında

dvd-writer slimmi yoksa 5.25'' 'mi 1U bir sunucuya 5.25''lik optik sürücü sığıyormu ayrıca 960 gb trafik 3 mbit'e denk gelir 5 mbit 1500 gb'a denk gelir

Sevgili Arkadaşım

1U bir kasaya standart boyda herhnagi bir DVD veya CD sıgar , on tarafta bu iş için yapılmış yer zaten kasalarda hazır olarak gelir ayrıca 5 Mbits bir baglantı net 960 - 1100 Gb trafik kullandırır , 3 Mbits bir baglantı en çok çıkacagı 720 Gb dır ve daha üstüne çıktıgın an sunucuya eger aşma hakkı tanımadıysan , o sunucu bant aşımı yüzünden kapanır ama 5 Mbits bir baglantı net 960 GB trafik olarak sunucuyu besler.Bu özellikleri eğer uzaktan yönetimli bir Cisco Router kullanıyorsan sende gözlemliyebilirsin.

Saygılar hepinize

greystone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim çalıştığım şirkettede 1U rack sunucular var normal 5.25lik bir optik sürücü sığmıyor ancak slim optik sürücü takabiliyoruz

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1U Kasalar

benim çalıştığım şirkettede 1U rack sunucular var normal 5.25lik bir optik sürücü sığmıyor ancak slim optik sürücü takabiliyoruz

Sevgili Arkadaşım

Pek aklım almadı vaka nasıl sıgmaz , sonuçta hepsinin boyutu 1U ama inan markadan markaya farklılık varmı bende emin değilim ama bizim kasalara tam oturuyor.

Saygılar

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sevgili Arkadaşlar

Biz şirket olarak değil ama ortaklar bazında 1994 yılından beri Turkcell iş ortagıyız ve ortaklarımdan birisi Istanbul'da Turkcell'e en yuksek ciroyu sağlayan firmalarından birinin sahibidir ve bu promosyonu bizzat firmanın kurucu ortagının katkıları ile girdik ayrıca böyle bir promosyonu kaldıramayacak kapasitede bir firma olsak zaten böyle bir işe kalkışmazdık.

Türkiye Telekomünikasyon Kurumundan belgeli bir firma yanıltıcı reklam yapamaz veya veremez , verdigi an belge iptaline kadar işler.

Saygılar hepinize ...

;Sana arkadaşım dememden rahatsız mısın? Değilsen konuya müdahil olan avukatına iletir misin?

İkincisi yazdıklarının sorumla alakası yok. Ben şimdi Global Call Center'ı arayıp Turkcell bu adamlarla bir kampanya yapıyor mu diye sorsam bana evet mi diyecekler hayır mı? Cevapları hayırsa sen istersen Turkcell genel müdürünün akrabası ol, yine de ,Turkcelle kampanyaya giriştik tarzı cümleler yazamazsın.

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkcell Cevabı

;Sana arkadaşım dememden rahatsız mısın? Değilsen konuya müdahil olan avukatına iletir misin?

İkincisi yazdıklarının sorumla alakası yok. Ben şimdi Global Call Center'ı arayıp Turkcell bu adamlarla bir kampanya yapıyor mu diye sorsam bana evet mi diyecekler hayır mı? Cevapları hayırsa sen istersen Turkcell genel müdürünün akrabası ol, yine de ,Turkcelle kampanyaya giriştik tarzı cümleler yazamazsın.

Sevgili CyberTurk

Bir kere hiç kimsenin dediğine kızmayacak yaşa geldim artık ayrıca arkadaşım kelimesinden neden rahatsız olayım , ayni kelimeyi bende çokça kullanırım , birde ben kimseye beni koru veya müdahil ol demedim , arkadaşımızın kendi yazdıgı şeyler.

Turkcell konusunu yukarda açıklamıştım , firma ortaklarımızdan birisi Turkcell ile 1994 yılından beri iş ortağı olarak çalışıyor ve kendisi böyle bir kampanya düzenleyebileceğimizi ve bunu sitede başlatmamızı önerdi , bize bunu önerdiğinde kendi satış yerlerinde zaten böyle bir kampanya yürütüyordu sadece biz sunucuyu ekledik üstüne vaka ayni promosyonu kendisi dükkanlarındada uyguladı ve bayağı bir satış yakaladı.Ama tabi kendi dükkanlarında sunucu satışı yapmadı , sadece nokia telefon ve kontör promosyonu kısmını uyguladı.Sonuçta kendisi Turkcell ve Nokia ürünlerini Istanbul'da en fazla satan 3 firmadan birisi.

Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi