İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkinci El sunucu arıyorum yardımcı olun

ivonhoe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bır sunucu ıstıyorum evımde hostıng hızmetı verecem kendı musterılerıme ama ıstedıgım seyler sunlar o konudada yardımcı olursan sevınırım
ıcınde lınux hostıng barındaracam amacım baskalarına hostıng satmak degıl sadece kendı musterılerımın sıtelerını tasımak ıstıyorum ve elaleme para odemektense kendı sunucum olur evımde calısıtırırım ınternet baglantım zaten fıber optıc guc kaynagımda var evımde elektrıkler kesılse bıle tv ızleyebılıyorum bunu dırek sunucuya baglamak ısterım
bunun ıcın nasıl bır yol ızleyecem ?
anladıgım kadarıyla sadece sunucu almakla bıtmıyor ıs
yardımcı da olursa super olur kardesım
ıletısım adresım dırek maıl atarsanız super olur buraya pek gırmıyorumda : [email protected]
saygılar

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
birincisi konuyu yanlış yere açtığınızdan işin ehli arkadaşlara ulaşmayacaktır.

http://forum.iyinet.com/dedicated-co-location/

ikincisi

iyice düşündünüz mü ? bir arkadaşım denemişti serverları soğutmak için klima masrafına dayanamamıştı. bence giga-hosting.biz den uygun fiyatta server kiralayın (daha uygun yerlerde var). 40-50 avro ödersiniz ama sizin evde vereceğiniz hizmetten kat kat üstün ve daha az masraflı olur kanaatimce...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5