İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sunucu Kiralanacak

akyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıdaki özelliklerde sunucu kiralanacaktır.

İşlemci : Intel 7320 Tigerton İşlemci
Ram: 4 Gb
Hdd: Minimum 160 Gb
Hat: 100 Mbit, Aylık 1000 Gb bw
İşletim sistemi: İmkan varsa: Windows Server 2008 Enterprise RC0 32 Bit, Yoksa: Windows Server 2003 Standard R2 SP2 32 Bit
Panel Yok: -
Lokasyon: Türkiye dışı.

Burada benim için önemli olan işlemcidir, bir çok dc de araştırdım, bu cpu' yu bulamadım. Softlayerde buldum hem cpu' nun box olmasından dolayı hemde sunucunun diğer özellikeri fazla olduğu için fiyat pahalı geldi. Benim verebileceğim aylık 400-450 usd arasıdır. Bu cpu elinde bulunanlardan tekliflerini bekliyorum veya gözümden kaçmış bir dc de bu cpu lu server gören varsa lütfen bana bildirsin. Acil lazım.

Bana daha hızlı ulaşmak için krtkartal [@] hotmail . com msn adresini kullanabilirsiniz.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildiğim teknoserver sunucu barındırma işlemi yapıyor ve Microsoft ile anlaşmalı firma diye duymuştum Semih beyin kendisinden.

o yüzden makinayı kendin toplayabilme imkanın var ise kendi makinanı kendin kullanabilme imkanına sahip olabilirsin diyecektim.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aradığın işlemcinin 2.4GHZ leri core2duo 3.0 fiyatlarıyla eşit nerelere baktınızda bulamadınız ? Bildiğimiz quadcore istemiyor musunuz siz ?

akyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aradığın işlemcinin 2.4GHZ leri core2duo 3.0 fiyatlarıyla eşit nerelere baktınızda bulamadınız ? Bildiğimiz quadcore istemiyor musunuz siz ?

Aradığım işlemciyi özellikle belirttim. Sorunum core2duo serisi veya başka bir quad xeon serisi değil.
----------
Lokasyon Tr dışı olacağı için, colocation yapma ihtimali 0.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin istediğin işlemci quadcore "quad xeon" dan bahsetmedim

internetsahibi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr olarak isteseydiniz sağlayabilirdik.

umarım aradığınız özellikte bulabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5