İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sunucuma sponsor arıyorum

Juggler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar merhaba.

Ortalama günlük 35-40k tekil hiti olan sitelerimi(içlerinden biri 30k üzeri tekil ziyaretciye hizmet veriyor. Sunucu almamın sebebide bu sitedir.) barındırdığım bir sunucum var. Hosting firmamla yaptığım anlaşma bugünlerde sona erdi. pop-up, absürt ve spam reklamları almadığım için reklam gelirlerim oldukça düşük. Sunucumun maliyetini karşılamakta güçlük çekiyorum.

aylık 500 gb civarı trafik harcıyor sunucum ve Anlık 5 mbit çıkışa ihtiyacım var.

Sponsor olabilecek arkadaslara her türlü reklam hizmeti verilecektir.

Sponsor olacak arkadaşlar makinamı host edecek yada su anki hosting firmama ödemem gereken miktarı karsılayacak.

Yardım edecek arkadaşlar var ise bu konu devamına yazabilir yada özel mesaj gönderebilirler.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site içeriği nedir?
CPU kullanım durumu nedir? Ne kadar mysql kullanıyorsunuz?
Forum değilse, çer-çöp site değilse, kaliteli bir ziyaretçi profiline sahipse ve yukarıdakilere açıklık getirebilirseniz banner reklam karşılığı servis sağlayabilirim.

Juggler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makina kendime ait.
Quad CPU Q6600 8gb ram olan bir makina.

hit alan sitelerimi özel mesaj ile yolluyorum.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 k hitli bir site ile ayda 500 dolar kazanamıyormusun ?

Juggler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5