İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SunucumBurada.Com Başımdan Geçenler !

onder1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olayı kısaca açıklayayım ben bu sunucumburada.com sitesinden bir vds aldım vds süresi bitmesine son gün kala süresi uzatmak istedigimi bildirdim ve paypal adresini istedim ödeme yapmak için ödemeyi yaptıktan hemen 2 dakika sonra yetkili biri sunucuların kapanacagını ve paranın iade edilecegini belirtti tamam dedim ve beklemeye başladım 3 gün geçti iade yok en sonunda durumu belirttim tamam akşam yapılacak iadeniz dendi akşam bekledim iade yapılmadı 4 gün oldu 4 gün durumu yine belirttim bu sefer 7 gün sonra iadeniz yapıcak denmeye başladı bir dedikleri diger dediklerini tutmuyor bunlarıda geçelim kişi ödemeyi yaparken bize sorsaymışsınız demeye başladı sordugumu söyleyince şaşırdılar kendi hatalarını bana 7 güne mal etmeye çalıştılar suna benziyor aynı kolunu verirsin bacagını alamazsın gibi sonucu söyleyeyim zorla ödemeyi 4 günde alabildim burda kısa açıklaması mevcut detaylı açıklamayı ticketleri okuyarak anlayabilirsiniz lütfen ticketi aşarıdan yukarı dogru okuyun

nn03315.jpg

extra olarak okuyun lütfen

r7v4l3.png

akn~

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun, üzücü bir durum. Kurumsal firmalardan hizmet almalısınız.

NoktasaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sunucumburada.com / ismail soyadını hatırlamıyorum sahtekarın dolandırıcının biri aman dikkat diyeyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5