İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sunucumda mysql çöktü , yardım :(

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucumda mysql hiçbir şekilde çalışmıyor. 2 gündür halledemedik. Hiçbir datayı kaybetmeden "kayıpsız" beni bu sorundan kurtaracak, mysql'u onaracak %100 güvenilir önerdikleriniz var mı?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sunucumda mysql hiçbir şekilde çalışmıyor. 2 gündür halledemedik. Hiçbir datayı kaybetmeden "kayıpsız" beni bu sorundan kurtaracak, mysql'u onaracak %100 güvenilir önerdikleriniz var mı?

Linux ise ozelden ssh baglanti bilgilerinizi iletebilirsiniz.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
MySQL i baslattim, girip bir kontrol edin.

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün bu işle uğraşan kaç kişi baktı sunucuya.. "iyinet" 5 dk da halletti. Süper adam :D Allah razı olsun

sanaldaal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linux ise ozelden ssh baglanti bilgilerinizi iletebilirsiniz.
Waiting for mysql to restart...............finished. mysqld_safe (/bin/sh /usr/bin/mysqld_safe --datadir=/var/lib/mysql --pid-file=/var/lib/mysql/tr1..com.pid) running as root with PID 22933 (process table check method) mysql has failed, please contact the sysadmin (result was "mysql is not running").

aynısı bende var hocam.

bi rebootla çöktü durduk yere yardımcı olabilir misin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5