İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sunucuya YUM update zarar verirmi ,

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
sunucuya YUM update zarar verirmi ,

lütfen bilmeyenler , bilenlerin cevaplarına bakıp ögrensinler , boş yere yazmayınız..

teşekkür

N

necro

Misafir
Verir, yum bir kütüphanedir o kütüphane de bulunan versiyonları internet aracılığı ile indirirsin.

Örneğin desktop bir uygulamayı bile indirebilirsin, yumda sunucu bazlı veya desktop bazlı işletim sistemi ayrımı yoktur.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Guncelleme ile indirilmis yeni yazilimlar sunucuda calisan baska yazilimlarin calismasini engelleyebilir, onlari bozabilir veya guncelleme esnasinda diger yazilimlarin update i bi sekilde sonlandirmasi isletim sisteminin bozulmasina neden olabilir.. tabi bu daha cok neyi update ettiginize bagli..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Update esnasinda sorun cikmis olabilir veya update bi sekilde yarim kaldigi icin server acilmiyor olabilir. Sistemi acmaya calisirken nerde kaldigini gormek lazim..

N

necro

Misafir
sen yine update yapmışsın ben hiç bişey yapmadan restart edilen makinanın gelmediğini gördüm kaç defa:)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bence burada iyiniyeti suistimal ediyor datateknoloji , bir haftadır sunucuyu açmaya uğraşıyor yada bana öle söylüyor,

bir hafta 7 gün oldu , burada konu açmasan hala bekliyor olacaktım..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bence hic ugrasmasinlar isletim sistemini tekrar kurup sana teslim etsinler. Ha birde isletim sistemi kurulduktan sonra mumkunse birde stress testine soksunlar serveri.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5