İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sunucuyu VPS'lere bölmek ve dağıtmak

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba

bir sunucum var diyelim ( windows ). Bu sunucuyu VPS'lere bölmek istiyorum ve dağıtmak istiyorum. biraz anlatırmısınız lütfen neler yapılması gerektiğini? sunucuya bir yazılım - program mı kurmak gerekir? ya da?

sunucu özellikleri ne olmalıdır vps lere ayırmak için?

şimdiden tşk ler

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vmware (yazılışı yanlışta olabilir) bu baya kullanılıyor. Bunu kurduktan sonra ayrı ayrı kaça böldüysen windows yükliyorsun işte.toplamda 2gb ram varsa 512 x 4 şeklinde 4 tane vps açabilirsin.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
free olduğunuda nerden cıkardın ha pardon virtuozzoya daha crack bulamadığınız için vmware cracklarıyla idare ediyorsunuz

D!Gé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet vmware'de virtuozzo gibi lisanslı bir üründür. Sitesini ziyaret ederseniz lisans fiyatlarını görebilirsiniz. ;)

Saygılarımla ,

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
free olduğunuda nerden cıkardın ha pardon virtuozzoya daha crack bulamadığınız için vmware cracklarıyla idare ediyorsunuz

alevlenmeye gerek yok yanlış yazmışım düzelteyim crackli vs kullandığımıda nerden çıkardın. :)

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CyberTurk, seni bu çirkin üslubundan dolayı ve saldırgan tutumundan dolayı kınıyorum. Hakaretini ise aynen iade ediyorum. Çok seviyesizmişsiniz, bunu anlamış oldum.

Ben hiçbir artniyete sahip olmadan, gayet sıradan bir şekilde o soruyu sordum. Fakat siz kalkıp bana "akılsız" diyerek hakaret ettiniz! Eğer ben VPS satmaya çalışıyor olsaydım, bu başlık altında bu tarzda bir mesajım olurdu, değil mi? HemenVPS VPS Hizmetleri firmama ait sitenin duyurusunu/reklamını, sadece VPS bölümünde açtığım başlıkta yazdım. Onun haricinde herhangi bir başlıkta fiyat teklifi dahi vermiş değilim. Bu da iddia ettiğiniz gibi bir amaca sahip olmadığımın en büyük ispatı olsa gerek.

Hep mesajlarımı saygılarımla ifadesi ile bitiriyordum, ama bana hakaret eden birisine bunu yazmak çok saçma olur...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Seninle ikili tartışmaya girmem çünkü bu değerde birisi değilsin seviyesiz diyerek seviyesizlik yapanda sensin hangi mesajda ne yazdığın ne zaman ne için üye olduğun belli

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne için üye olmuşum acaba, söyler misiniz? Eğer amacım reklam yapmaksa, HemenVPS'in duyurusu/reklamı foruma üye olduktan sonra gönderdiğim 20.-25. mesajlardan biri olsa gerek. O konuya kadar gönderdiğim mesajlar da her zaman olduğu gibi yardım amaçlı, paylaşım amaçlı, bilgi amaçlı. Verdiğiniz linkten mesajlarım incelenebilir, herhangi bir çekincem yok, alnım açık, gönlüm rahat...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5