İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

süper bi proje!!!

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kafamda süper bi domain var ingilizce çok iyi bi ste olur bu domaine! ben sadece bana bu domaini ayarlayacak bi eleman arıyorum host olarak 40-50mb yeter sanırım! destek verecek olan arkadaş varsa msn: [email protected]

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
noldu yani kimseden bişi sömürmeye falan çalışmıom grçekten domain çok iyi ama niye böle bi tepki verdin anlamaıdm

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dorm' Alıntı:
kafamda süper bi domain var ingilizce çok iyi bi ste olur bu domaine! ben sadece bana bu domaini ayarlayacak bi eleman arıyorum host olarak 40-50mb yeter sanırım! destek verecek olan arkadaş varsa msn: [email protected]

Faydalardan bahset biraz, sana domain veya host sağlayacak ne kazanacak, bunlardan bahset biraz.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya mp3 ***** falan değil domain olarak ççok iyi ama bana zate domain lazım host o kadar problem değil! ya sponsor olanların reklamını yaparım işte!

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Agbii elimde bi mal var sizi ucuracak"

Elindeki malin ne oldugunu bilmeden dahi -belki hayra dokunur diye- yardimci olmak isteyenler var. Ama sen hala konunun etrafinda dolasiyorsun. Birde sadete gelsen.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam abi istemiyorum! bulcam etçem alcam o domaini! o zaman görürsünüz! neyse herkese teşekkür ederim!

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st arkadaşım domain konusunda yardımcı oldu hostu da hallettim neyse tekrar tr.st arkadaşıma teşekkür ediyorum! eyvallah

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dorm' Alıntı:
tamam abi istemiyorum! bulcam etçem alcam o domaini! o zaman görürsünüz! neyse herkese teşekkür ederim!

Gaus matematik dersindeki başarısızLıgından doLayı okuLdan kovuLdugunda ne demiş? "uLan bi formüL buLup geri dönecem hepinizin anasını agLatacam" :D

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain: allfamousstars.com
siteyi şu anda yapmaktayım!

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hallettim abi bi önceki sayfada da yazdığım gibi!

H

hostunnet

Misafir
Hırsını kırmayayım ama o domain bir işe yaramaz dostum. Boşuna uğraşma sana bir tavsiye ingilizce link sitesi yap. Benden söylemesi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi