İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süper Bir Firewallı olan host lazım

F

flashcenter.net

Misafir
Siteye hayvan gibi saldırdıkları için godaddydeki hostum dayanmadı, bende server kiraladım ama oda dayanmadı çünkü hayvan gibi saldırıyorlar. Bana firewalı çok iyi bir yabancı host lazım. Nerden almalıyım ??

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ev1servers.net theplanet.com 2sinde de dd0s protaction var hostdime.com fena degil en iyisi ev1.

F

flashcenter.net

Misafir
Ben server kiralamak istemyorum , sadece hosting alıcam onun için galiba sadece hostdime de var galiba hosting . Bana hosting önerirmisiniz.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Godaddy'nin bile dayanamadığı bir saldırıya Türkiye'deki çoğu şahıs olan hosting sağlayıcıların dayanmasını beklemek anlamsız bence.

Yurtdışı derseniz de,Godaddy zaten bu konuda en iyilerden bir tanesi.Bence artık iyi yönetilen bir sunucuya ihtiyacınız var.

L

LifeNIC~

Misafir
eğer botnet ile saldırıyorlarsa, Microsoft hosting bile kurtarmaz sizi :)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
godady iyi bir domain firması ama hosting te rezalet. onlarda donanımsal firewall çözümleri yok bildiğim kadarıyla. Kendine iyi configre edilmiş ve sağlam firewalla sahip bir DC den dedicateed kirala. Bu tür saldırı alan bir siteyi shared host hesabında barındırman mümkün değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5