İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süper bir PORTAL 'Çok ucuz'

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo adresi:www.komikport.com
İstenen minimum fiyat: 50 ytl
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Portal
Lisans bilgileri: kendi yazılımım
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok
Satma nedeni :para kazanmak ;)
Şu anda scripti kullanan siteler: www.komikport.com www.geyikvar.com www.markayiz.com www.systr.net
ve gizli bir site daha (bu sitenin tekil hiti 2000+;))
Satıcının eklemek istediği notlar:

Script 2 kişiye daha 50 ytl den satılacak daha sonra yeni bir fiyat belirlenecek...
Site Eklentileri =
Hugo oyunları: 40 YTL
Şarkı Sözleri: 30 YTL

Hosting =
150 Mb Hosting + 1 Adet Domain:
Aylık: 7 YTL
Yıllık: 50 YTL
DİKKAT;
Bu portalda veritabanı olarak mssql kullanılmaktadır.. Site hızı bakımından access 'den daha iyi olduğu söylenmektedir.. Site tekil hiti 100.000 de olsa kasılma olmuyor...

Mail ve Msn: [email protected]

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım bu siteyi hosta siz kuruyorsunuz. Dünkü mesajlarda yanlış hatırlamıyorsam böyle bir not okumuştum.

Ben almak istiyorum, eğer siteyi siz kuruyorsanız.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam alacağım. akşama görüşelim msn de. Şimd ibilgisayara format atmam gerekiyor. Ama kesin alacağım. Akşama da garanti den parayı yollarım.

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşla anlaşıldı..

arkadaşlar lütfen kurulum konusun da bana öğretin ben kuruyum demeyin, scriptin dağılmaması için kurulumu kendim gerçekleştiriyorum..
zaten siz başka kimseye scripti vermeyecekseniz kurulumu öğrenmenize gerek yok .. ;)

Lütfen bu konuda ısrar etmeyin :)

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parayı aktardım.Ancak, para perşembe gönderileceği için olsa gerek dekont kısmında ve harcamalar kısmında gönderdiğime dair dekont bulamadım:( o yüzden dekontu gönderemiyorum.

Garantiden gönderilen eft nin dekontunu nasıl bulabileceğimi bilen varsa söylerse memnun olurum.

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum beni yanlış anlamanı istemem ama ücret gelmeden ne yazıkki scripti sana veremem yani bu seninle alakalı değil herkes için geçerli, para geçişi olmuşsa zaten hesapta yazar para yarın gelince ben sana scripti veririm (yani kurulumu yaparım) ...
Hayırlı olması dileğiyle..

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşın scripti kurulmuştur..
hayırlı olsun...

(bi kaç host nedeniyle hata oluştu onlarda halledilmeye çalışılıyor..)

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar script satışımızda fiyatta bir değişiklik oldu dediğimiz gibi satılacak kişi sayısı dolduğu için yeni fiyat belirliyoruz..

Yeni script fiyatı 75 YTL dir.. bu fiyatta gayet uygundur.. :) Bu fiyatlada sadece 4 kişiye satılacak daha sonra fiyat artırılacaktır..

İlginize teşekkürler.. ;)

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya çok garip ..
arkadaşlara verdiğim scriptteki editör giriş şifreleri aynıydı.. adamın biri bu adreslere editör giriş şifreleriyle girip şerefsizce verileri silmiş.. Bunu yapan satın alan kişilerden biri bu adilik değilde ne..
Yazıklar olsun valla
(Lütfen script alan arkadaşlar tüm şifreleri değiştiriniz)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
+ birde forumdan anasayfaya dönebilecek kadar webwizi editleyememişsin, aklında olsun ;)

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webwiz üzerinde bi çok düzeleme yaptım tabiki bahsettin yerde çalışıyor.. Tarayıcın yönlendirmeye izin vermiyo olabilir.. Eğer web wiz i editleyemeseydim böyle bir scripti sıfırdan kodlayamazdım ;)

güvenlikte hiçbir sorun yok, sadece verdiğim scriptlerdeki şifreler aynı onları değiştirin dedim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5