İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

süper bir şirket. tavsiye edilir...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
domain linkinin üstüne gelince status'da career yazıyo :)

birde iletişimde yazanlar

"Bize ulasmak sandiginiz kadar kolay degil ama yinede ulasmayi deneyin belki ulasirsiniz.

Telefon numaralarimizi vermiyoruz gece gece uykudan kaldirmayin diye belki ileride veririz.

Şirket olmayan şirketimizin adresinide vermiyoruz gelirsiniz filan birde cay parasi vermeyelim

Msn adresini veriyorum ama ikide bir rahatsiz etmeyin.Iste msn adresimiz :

[email protected] "

ben koptum :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
siteye bakmaya devam ettim, sitenin tamamı böyleymiş, süper valla.

B

BEBEX

Misafir
Sitemizin en iyi 1024x768 seklinde görüntülenir diye bir kuralimiz yok bizim icin onemli olan cep guzelligidir off pardon ic guzelligidir iste.Sitemizde bulunan ne varsa satiliktir yani hosting ve domain satislarimiz gercekten gercektir parayi verirseniz bunun gercek oldugunu anlayabilirsiniz.Nedense musteriler buna inanmiyorlar sorunun ne oldugunu cozmus degiliz ama bilimadamlari arastirma yapiyor.Site tasarimini Türk'lerin bir template sitesinden aldik onlarda zaten templatesbox.com'dan araklamis elinize saglik birkac degisiklik yaparak kendi kafamiza gore ayarladik ama siz bunu yapamazsiniz onun için siteden birseyler araklamak espri calmak filan yasaktir.Gorursem kafanizi kirarim.Bol bol hosting ve domain almaniz dilegiyle...
© Tesekkur.Net Ördek Yolma Letede. Setei.

Koptum abi yaa :D

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Şirketimiz şirket değildir.
* Satislarimiz evden yapilmaktadir.
* Teknik destegimiz cok zayif ve yavas.
* Calisanlarimiz 10-25 yas arasindadir.
* Datacenter Amerikada diye biliyoruz ama emin degiliz.
* Milyonlarca musterimiz var
* Daha cok var ama sonra yazariz.

Koptum buna ben de.

Bu arada önceden verildi ise kusura bakmayın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5