İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süper Bir Sitenize Giris Sayfası [Karışma Bende]

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Arkadaşlar Öyle boş boş sitelerde geziyordum ve bi intro yani giriş sayfası gördüm.Düzenledim Gereksiz kodları falan sildim sizlerle paylaşmak istedim.

İndiren veya bu yazıyı gören arkadaşlardan nasıl oldugu hakkında kesin yorumlarını bekliyorum : )

bayy-a.net-%C4%B0ntro.png

CanLı CanLı Demo’yu Görmek İçin Tıklayın

Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayın

Kaynak:Web Siteleriniz İçin Harika Bir Giriş Sayfası

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Çok beğendim, teşekkürler:) Acaba iç sayfaları nasıl yapabiliriz?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arama sonuçlarını etkiler mi acaba ? Sitenin anasayfasının indexine zarar verir mi description, meta vs ?

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Çok beğendim, teşekkürler:) Acaba iç sayfaları nasıl yapabiliriz?

HTML' içerikli hazır site yapıyorum suanda. Ajax destekli olacak.Fan Sitesi İçin Düzenliyorum.Sagdaki Menü Dha Küçük Olacak.Sol Kısım Bos Olacak sagdaki menüden birine tıklandıgında soldaki boslukda uygun sayfa acılacak falan filan :) yakında onuda paylaşırım

Ekleme:
Arama sonuçlarını etkiler mi acaba ? Sitenin anasayfasının indexine zarar verir mi description, meta vs ?

Meta kısımlarını sitenize uygun düzenleyip eklerseniz bi sorun olacagını sanmıyorum eger öyle olsaydı r10 gbi siteler kullanmazdı diye düşünüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5