İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süper Bir Tema

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kurdum bi kaç eklenti ekledim bi kaç değişiklik falan yaptım ve tam istediğim gibi oldu

www.adavapuru.net

normalde bu temada yazı yazılmıyordu onu hallettim kendi çapımda bişeyer yaptım işte :)

man_blood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar resimleri nasıl göstereceğiz ? Yazı yazarken ne yapmamız gerekiyor deniyorum deniyorum olmuyor. Siz nasıl yaptınız.

Daima Rock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar resimleri nasıl göstereceğiz ? Yazı yazarken ne yapmamız gerekiyor deniyorum deniyorum olmuyor. Siz nasıl yaptınız.
Sağ üst köşedeki
switchmode.gif
butonuna tıkla ve öyle yapıştır.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl kurulucağı gayet acık biçimde anlatılmış. yazı yazmayı sormuşsun zaten yazı yazılmıyor bu temaya ama bi kod ekleyerek sorun çözülüyor.

isteyen olursa küçüçük bi ücret karşılığında kurup hazır hale getirebilirim ;)

eskeyp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl kurulucağı gayet acık biçimde anlatılmış. yazı yazmayı sormuşsun zaten yazı yazılmıyor bu temaya ama bi kod ekleyerek sorun çözülüyor.

isteyen olursa küçüçük bi ücret karşılığında kurup hazır hale getirebilirim ;)
Tema zaten ücretsiz değilmi.. Herşeyden para isterler.. :)

---------
Benzeri temalar var arkadaşım wordpress tema siteleri adlı konuya bakın aynı temalardan var içinde oku dosyası var anlatım var...

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tema zaten ücretsiz değilmi.. Herşeyden para isterler.. :)

---------
Benzeri temalar var arkadaşım wordpress tema siteleri adlı konuya bakın aynı temalardan var içinde oku dosyası var anlatım var...

evet tema ücretsiz ama ben tema için ücret demedim ki sadece işçilik parası dedim ve tema üstünde modifikasyonlar yapılması gerek onun için yani

yoksa evet içinde readme diye dosya var ama yapabilene

eskeyp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet tema ücretsiz ama ben tema için ücret demedim ki sadece işçilik parası dedim ve tema üstünde modifikasyonlar yapılması gerek onun için yani

yoksa evet içinde readme diye dosya var ama yapabilene
Var olan temaya ekleme yapar kurarsan tabi ücret istersin ben farklı anlamışım..

@TheKanka tema güzelmiş teşekkürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5