İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süper boşta domain bulma sitesi

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Siteye girdikten sonra minumum ve maximum karakter sayısını yazıp tarattığınızda, türkçe dahil olmak üzere birçok dilde boşta domain bulabilirsiniz..Kelime yazarsanız o kelime ile ilgili boşta domainleri de getiriyor.Ayrıca türetilen domainler satılık ise onuda gösteriyor.Kolay gelsin.

Adres:
www.makewords.com

Underchat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cok güzel paylaşım.(+rep) Ya benim dikkatsizliğimdensede bilemiyorum ama sadece com uzantılarımı arıyor?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dil seçeneğinin yanındaki sekme hemen, .com yazıyor dikkat edersen ordan .net .org felan seçebiliyorsun

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
ben sadece 3 ve 4 karakter aaa'dan zzz'ye kadar aratmak istiyorum ama yapımıyor velet :D

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende sabahtır deniyorum :D birkaç domain verdi süperlerdi ama regliler ve sürelerine az kalmış :p beklemede ve takipteyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5