İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

süper domainler aranıyor para önemli değil

domaincin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
süper domainler aranıyor para önemli degil .
arkadaslar benim begenmem sartıyla demiştim .
şu an dokdor.com 45milyar verdim sayibide ister versin ister vermesin onun sorunu .sende çıkmışın bu tur konuları genelde acan actıgıyla ,domainlerini yazanda yazdigiyla kalıyor .demişin eeeeeeeeeee yazık deyil mi bize ozaman cevirmen bey.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu başlıkta hiç domain satın alındı mı ?

delicocuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burda cvp yazanların çoğu yalan konuşuyor veremeyecekleri paraları varmış gibi gösterip domain fiyatlarını aşağı çekiyorlar domain sahibi ister 500 milyara ister 5 ytl satar kimseyi ilgilendirmez..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu resmen kimde hangi domainler var muhabbetine döndü.

umarım bu konuyu açan arkadaşta "kimde hangi domainler var?" paranoyası yoktur.

rxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkceOyun.com
250 YTL
çok süper değil biliyorum ama çok süper zaten son derece anlamsız bir şey. jenerik dışında da domain kabul ederim ama çok süper olsun derseniz aşağıdaki linke bakın benim domainlerim çok süper :)

http://forum.iyinet.com/domain-sati...finanscafe-com-net-webmasterturk-com-net.html

Invoker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bebetonun domain alcağı yok... boşboş tatmin ediyo egosunu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5