İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

süper hyıp 8 gün hergün %17 kazan e-gold

bestami

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş hyıp sistemiyle basit bir site.. Ben 1 aydır deniyorum ödeme düzenli kazanma düzenli..
yani 0.10 e-gold yatırıyorsun hergün 8*17 = 136 yani 0.136 oluyor ve günde 0.017 kazanıyorsun.. ödeme 12 saat icinde oluyor.. tabii tavsiyem toplu almanız cünkü e-gold kesinti yapıyor 0.01 cent kadar..
bence ben deniyor kazanıyorum.. deneyin pişman olmayacaksınız..

üye ol

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme resmi koyabilirmisiniz ?????
hyiplerde çok tehlikelidir....:)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Hyip konusunda bilgili kisiler bunun ne oldugunu, tehkilesininin ve dikkat edilmesi gerekenleri yazabilirmi acaba?

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kolay paranın riski, o paranın tadı kadar acı verir. :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
adamlar demek istiyoki 100 dolar 7 gün süreyle yatırın günlük 17 dolar vererek paranızı 219 dolar olarak verelim ... Olmıyacak bişey yok ancak hyıp de zamanı tutturmak önemli heran siteyi kapatıp gidebilir gözüyle bakın:)

bestami

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az tutar yatırıyorum zaten her gün taksitle alıyorsun bir daha para yatırmana gerek kalmıyor.. ödeme az sa zaten anında ödeme geliyor.. para varsa 0.50 cent yatır dene.. zaten 5 yatırmada paranı geri alıyorsun..

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
60 günü geçtiyse açılma zamanı, heran paraları alıp buharlaşabilirler...
böyle az veren ama uzun zamandır yayında olan hyipler varmı ?? varsa paylaşırmısınız ?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
iyide site adresi belirtmemişsiniz, biz de bakalım şuna nasılmış. Ayrıca paramızı nereye yatırıyoruz ve geri istediğimizde onlar nereye yatırıyorlar?

bestami

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site devamlı yayında ben 1 aydan fazla deniyorum iyi geliyor..
e-gold ile yatırıyorsun.. ödeme istediğinde de tekrar e-gold saniyesinde en geç 12 saat icinde yatıyor..

burada üye olabilirsiniz.

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi buraya parayı yatırcaz we bişey yapmadan 7 gün beklicez sonra paramızı gerimi Alcaz yoksa yapmamız gereken başka şeyler varmı?

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
şimdi buraya parayı yatırcaz we bişey yapmadan 7 gün beklicez sonra paramızı gerimi Alcaz yoksa yapmamız gereken başka şeyler varmı?

başka birşey yok sistemi tam bilmiyorum ama faiz gibi birşey sanırım. Tek tehlikeli tarafı siteyi heran kapatıp kaçabilirler :p

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hyipler ilk başlarda ödemeleri aksatmazlar insan ref yada reklam ile duyar üye olur küçük yatırır baktı kazanıyor daha fazla yatırır sonrada hyipler siteyi kapatır paranızda gitmiş olur :D

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hyipler ilk başlarda ödemeleri aksatmazlar insan ref yada reklam ile duyar üye olur küçük yatırır baktı kazanıyor daha fazla yatırır sonrada hyipler siteyi kapatır paranızda gitmiş olur :D

bende ufak meblalarla denesemmi acaba diorum fakat bunları okudukca vazgecer gibi oluorum :D

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En az 1 dolar oluyor zaten.Dersiniz ki içimde kalmasın belki ilerde kız istemeye giderim sen hyip furyasına katılmadın diye kız vermezler derseniz :Dkatılın 1 dolarla :D

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hyip'ten ilk üyeler, en önemliside admin kazanır :)

Genelde sizin paranızla forex'ten kazandıklarını söylerler. Ama %99'u ponzi scheme'dir. Yada Türkçe'si saadet zinciri denebilir :D Üyeden aldığını üyeye öder, üyeler çoğalınca ve iyide para birikince siteyi kapatıp tüyerler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi