İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süper Para kazanma yöntemi

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar www.smshizmetleri.com yenilenmiştir.Açıklama aşağıda

Merhabalar, Logo-melodi gelir ortaklığı programımız güncellendi
Yeni ve eski ortaklarımıza duyurulur ;

1 - Bir aylık periyod süresince kazandırılan her bir yeni abone için tek sefer ödeme yapmak üzere 1$ pay alıyor olacaksınız.

Örnek: www.abc.com sitesi SMSNET’ e bir aylık süre içerisinde toplam 3400 abone kazandırırsa ay sonunda kazanmış olacağı rakam 3.400 x 1$ yani 5.440 YTL olacak. Abone kazandırdığı sürece kazanmaya devam edecek.

2 - Kazandırdığı her abone başına ve her ay devam eden abone için 0,5$ pay alıyor olacaksınız.

Örnek: www.abc.com sitesi SMSNET’e bir aylık süre içerisinde toplam 3400, ikinci ay içinde de toplam 3200 abone kazandırırsa kazanacağı rakam ilk ay için 3.400 x 0.5$ = 2.720 YTL. Ikinci aydaki kazancı ise 3.200 x 0.5$ + 3.400(ilk ayki devam eden abone sayısı) x 0.5 $ = 2.560 YTL + 2.720 YTL = 5.280 YTL

2. sistemde ayrıca sattığınız içeriklerden de geliriniz olacak.mevcud partnerlerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur,flash bannerleri kullanabilirsiniz.

Bize seçimleri konusunda geri dönüş yapmayan partnerlerimiz 2 numaralı seçenek üzerinden ödeme alacaktır. Bu paylaşım Temmuz ayı başından itibaren geçerlidir.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 6600 abone kazandırabiLecek oLsam bi' sisteme sistemi kendim kurarım, aboneyi sana niye kazandırayım :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her türlü,öneri,eleştiri,ve satış ortaklığı programına başvuru için
[email protected] mail (msn) adresinden bize ulaşabilirsiniz.Konuya göre sizinle msn messenger,telefon,mail yolları ile geri dönüş yapılacaktır.

-SMShizmetleri.com

Böyle bir üyelik kayıt tipide ne ilginç :p Açın bir form başvuralım inceleyin gerekli bilgileri siteleri bu ne böyle anlamadım, şimdi e-posta çekeceğiz ve bekleyeceğiz anlaşılan :p

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bilmiyorum ben sadece açıklamayı yazıyorum size

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok biqq sen üstüne alınma, sadece ben smshizmetlerinin çalışma sistemini eleştirdim :p

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam developer ve leet anlaşıldı:)bir yanlış anlaşılma oldu:)

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski sistem varken ben kayıt olmaya çalışmıştım ama sitemde ücretsiz oyun meodi vs. bulundurduğumdan dolayı kabul edilmedim. Acaba şimdi ederler mi...?

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki neden satış ortaklığı bölümünde türkçe karakterler çıkmıyor merak ettim

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bildiğimiz smsnet.com.tr değilmi? siz resellerımısınız.

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim bu konu ile ilgili hiçbir alakam yok sadece sistemdeki değişikliği yazdım belki ilgilenenler olur diye o yüzden reseller olup olmadığını bilmiyorum

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bigg e teşekkür başka foruma yazmıştım bu tarafa aktarmış,sistem zaten var olan sistemdir,güncellendi ve abonelik ön plana çıkarıldı,hesap açtırmak isteyenler isim soyisim cep no site hit ve mail adreslerinizi [email protected] ya da [email protected] adresine gönderebilirsiniz

Flash bannerler kullanıma girdi,
http://www.bedavamelodi.com , örnek var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5