İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süper Php Video Scripti ! Video izle kelimesinde 5. Sıraya Çıktı Bu Script.

ahmetce33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeyi yaptım dekontu mailine yolladım para hesabımdan çıktı arkadaş gelmedi diyor 05333693230 numaralı telefona ulaşamıyorum dekontu buradada yayınlayabilirim şimdi telefona bakılmıyor yani başka talip olan arkadaşlar bunları göz önünde bulundursun ona göre degerlendirsin

ahmetce33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
namuslu insanlarda bu tip erkek gibi dolaşan şahıslar yüzünden alışverişlerde acaba ile karşılanır olmuyormu ? benim param dolandırıldı ama ödemenin hemen ardından yazdım buraya ve konunun açık oldugu diğer forumlara bari başkalarını çarpmasın bu tip namustan yoksun gevşekler bu arada baya güzel mesajlar yolladım (erkek namus sahibi insan ölürdü sanırım yazdıklarımdan aklım almıyor nasıl bunlar evlerinde ailelerinin yüzüne bakıyor milleti dolandır ailene küfredilsin ve sen evde bak annenin kızkardeşinin yüzüne)
GAZİANTEP ATATÜRK BULVARI İŞ BANKASI ŞUBESİNDEKİ CAMCI MEHMET HAYRİ VADESİZ TL HESABI NA ATTIM ÖDEMEYİ hesap sahibide bağlantılıdır yani küçükte olsa şebekeler diyorum :) şimdi bu yazıya degermi milyarlarda alsan ama bunlarda rakamın önemi yok sanırım..
05333693230 bu numaradan dolandırıldım olaki birgün bu numara ile alışveriş için konuşursanız dikkatli olunuz !!

ahmetce33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dekontu atacam isteyene dekontta sıte alım bedelı olarak gecıyor bana ***** labıdu scrıptı yollamış netten ındırıp neden odemeyı gerı yapmıyorsun neden domaın benım hesabımda ıse tamam sahtekar benım ama domaın ve sıte kımde delıkanlı olun başka şeyler satın insanları dolandırmak iş değil

alım yapanada aynı muameleyımı yapıcan sıteyı satıyorum dıye once odemeyı al sonra netten w++++ den script indir sonrada tamam ben arkadaşa yolladım de başka birilerini dolandırmayın bari şimdi yazılım lisanslımı dedim hayır abi dedin özel yazım sonra admin dedim labidunun admini yok abi hazır bunu entegre ettik dedin arayanlara bakıyormusun telefonunu yoksa ben başka numaradan ararım diye açmıyormusun

arzu edene aynen havale dekontunu yollarım.. yazılımda sitede hala arkadaşta ama dekonta özellikle not düştüm site alım bedeli diye adminlerden ricam onlarada atarım seve seve bu arkadaşa gerekeni yapsınlar yani siteye yakışmıyor bu tarz +++++++++++lar....

ahmetce33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
labidu lisanslı yazılımı satıyorum desen daha dogru olmazmı
kendinize ait olmayan yazılımı zaten satmak suç degilmi admin panele giriş sayfasından zaten belli oluyor ne sattıgın sizin gibiler yüzünden güven kalmıyor zaten.. admin ve modlardan ricam konuyla ilgilenmeleri .../admin yazarsanız sonuna yazılımın libadu lisanslı yazılım olduğunu göreceksiniz :) farklı bir forumda multi konu idi sagolsunlar ordan banlandı arkadaş :)

ahmetce33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adminlerden ricam diğer forumlardada banlandı arkadaş lisanslı kendine ait olmayan yazılımı satmaktan burdada aynı şekilde cezalandırılması ben bariz bir şekilde dolandırıldım elimde dekontlarım var adminlere seve seve yollarım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5