İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Super Reklam Onerisi ve PR kesin,Google kesin

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.e-sehir.com adli sitemden siz site sahiplerine bir olay baslatiyorum

page rankiniz ne olursa olsun 3 ay boyunca 20 milyona sitenizin linkini sitemde yayinliyorum.

kendi yeni actigim sitelerimi bu siteme ekledigimde 2-3 gunde yada max 1 haftada google tarafindan indekslenmis oldugunu gordum.
dost siteler kisminda bazi siteler icin bu yontem ile link aldim.
evet sadece 3 ay icin 20 milyon ucret odeyerek bir dahaki page rank guncellenmesinde en azindan page rankiniz 3 olacaktir. dikkat en az 3.
benim sitenin page ranki 4 su anda bir dahaki guncellemede 5 olma ihtimali cok yuksek.
gunluk tekil hitim en az 2000 tekil ile 4000 tekil arasinda gidiip gelmekte, 6500 oldugunu da gordum.

ilgilenenler icin icq ve msn bilgilerim burda var,yada ozel mesaj atabilirsiniz

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr4 olan bir site tek başına bu işi yapamaz görüşündeyim. ama reklam kısmı için 3 aylık fiyat çokda fena değil :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben olucak diyorum size bir bidigim var google benim siteyi cok seviyor cunku,
kazanacaginiz cok sey var sadece 20 milyona ustelik

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildigimiz birsey var elbette bu fiyata kacinilmaz bir firsat sunuyorum ama anlayana artik

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu dediklerimi İyinet'de yapar + Iyinet senin yaptıgının cok daha fazlasını yapar... Bence Fazla ilgi görmeyecektir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5