İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

supermp3.org da gitti

W

wapekiz.com

Misafir
bence sanal alemde mp3 sitesi olarak akif kardeşin sitesi hizmet veriyordu,onun sitesi dışında başka bir site göremiyorum henüz ve birçok kişi o mp3 sitesine girip faydalanıyordur eminim..ben akif kardeşi o mp3 sitesinin müyapa karşı yılmadıgından takdir ederim..haa yine belirtiyim mp3 sitesi oldugu için değil azminden dolayı takdir ederim.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence gec kalmis koskoca domain mp3 le geciyor ve bugunlerde kapaniyor bazi siteler hemen kataliyor bende mp3 degil sadece dinleme vardi ve uyari aldik kaldirdik yine kapandi bu ve böyle sitelerin hala acik olmasi dusundurucu. Egerki is yapiyorlarsa dogru durust yapsinlar kimsenin hakkini alip baskasina vermesinler. Mesela iki site var muzik dinletiyorlar bizi muzik1.com biride flashli bir site vardi ismini unutum o site ben daha muzikleri eklemeden vardi gecen gun tr deki birine baktirdim hala acik ve sasiriyorum nasil bukadar oluyor. Ben avrupada yasadim halde gurbetcilere muzik dinletim diye dusunuyom ama ilerde basim agirir diye yapmiyom adamlar domain uzerine domain degistiriyorlar yada hic ugrumda degil banane mu-yap diyip islerini yapiyorlar. Allah sonumuzu hayir etsin ne diyim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5