İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

supermp3.org da gitti

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet arkadaşlar tr nin en büyük forumlarından http://www.supermp3.org a giriş de engellendi mahkeme kararıyla. Ressam sebebini anlayamadığını söylüyor ama kendi mp3 sitelerinin reklamını ordan yapıyordu. Bir de muyapla yarış içindeydiler o kapatıyor onlar domain değiştiriyordu mp3 sitelerinin. Ama supermp3.org da işin aslı bırakın mp3 ü divx bile yoktu uzun zamandır hatta son dönemde program ve oyun downlarını da kaldırmışlardı. Neyse büyük geçmiş olsun diyelim 100 k tekilli bir sitenin kapatılması hoş değil insanları yıldırıyorlar. Temennimiz netteki bu zihniyetin kısa sürede düzelmesi.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciddi.com da engellenmediyse problem yok ciddi.com olarak domaini tanıtıyordu zaten (ayrıca pekde üzülmedim spam sayfalarla dolu bir siteydi)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunun örnekleri var zaten 100k olmasına bakmıyor işte. En temizinden bedava100.com vardı boşu boşuna kapatıldı.

geçmiş olsun.

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Burda hiç bir sitenin avukatlığını yapan yok arkadaşlar ben sadece ortadaki emeğin harcanmasına üzüldüm, şimdi bu adamlara hakaret edenlerin tamamı eminim bunlardan garantiarkadas hesabı ya da bgroom reklamı almıştır, atıp tutmanın alemi yok tr de bu işleri ciddi manada yapan bir avuç insan var biz de olaylara bakmak istediğimiz açıdan yaklaşıyoruz.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
müyap için mp3 yayınlanmasından ziyade herhangi bir mp3 sitesine link vermekte yasak, mp3 sitesi reklamı yaptığı içinde kapatılmış olabilir.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurunun yanında yaşı da yakıyorlar..bu boyle gitmez.yarın başka bahaneden kapatırlar, bana dokunmayan yılan bin yaşasın olmaz. bedava100 a yazık oldu cidden..

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende farkettim. Geçmiş olsun. Ne diyelim. Ciddi.com supermp3 e yönlendiği için engelli şu anda.

M

MasterTR

Misafir
bedava100 de bo$u bo$una kapatilmadi. mp3 toplistiydi kapatildi. herkes gormek istedigi taraftan bakiyor.

ayrica ben supermp3.org da bi emek gormuyorum. o db nin nasil toplandigini herkes biliyor

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hırsızlık ne ara emek oldu onuda anlamıyorum, yazık. İyi olmuş beter olsunlar :D

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bizim milletimiz düşene bir tekme de kendi vurma meraklısıdır ayrıca insanlar hakkında kullandığınız ifadelere dikkat edin hakaret boyutuna varmasın.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence de iyi olmuş. Çünkü bunlar bazı olayları yapanları yıldırmalı. İnterneti aynı şeyler çöplüğüne çevirmemeliyiz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5